Gelminė Glemžaitė – apie darbą, iš kurio buvo atleista po 3 mėnesių: priežasties nežino iki šiol

Gelminė Glemžaitė – apie darbą, iš kurio buvo atleista po 3 mėnesių: priežasties nežino iki šiol
Vilnius
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Žaidimo „galvOK“ vedėjas Andrius Žiurauskas mėgsta sakyti, jog ši laida išbandė jau ne vienos garsios poros stiprybę. Ne išimtis ir šis šeštadienis, kadangi į kovą stos aktoriai ir mylimieji, Gelminė Glemžaitė ir Mantas Stonkus. Nuotaikingoje laidoje jie nevengs nei pajuokauti, nei vienas kito švelniai patraukti per dantį, o taip pat dalinsis ir atvirais, dar ne visiems žinomais faktais iš savo gyvenimo.

 

 

Gelminė taps Marijono Mikutavičiaus komandos nare, o M. Stonkus žais su geru savo bičiuliu Mantu Katleriu.

Pastarieji žaidimo metu taip įsilinksmins, kad kiekvienąkart teisingai atsakius į klausimus, ims dainuoti linksmą dainą. Vis dėlto žaidimas tarp bičiulių įžiebs ir audringų diskusijų. „Mes žaidžiame taip, kaip „Žalgiris“ šį sezoną – žinome, kad nelaimėsime, tai bent kad būtų smagu“ – apie savo ir M. Stonkaus žaidimo stilių sakys M. Katleris.

Tačiau galiausiai jiedu nuspręs net apsimainyti vietomis – kas privers M. Katlerį prašyti, kad vietoje jo komandai imtų vadovauti M. Stonkus?

Tuo tarpu Gelminei ir Marijonui sunkus pasirodys jau pirmasis žaidimo klausimas – jiedu svarstys apie pagalbą iš salės. Tačiau Marijonas netrukus ims savo komandos narę perkalbinėti: „Pirmame klausime imti pagalbą yra tas pats, kas eiti į naktinį klubą ir visus savo pinigus pamesti prie įėjimo“.

Žaidimo metu G. Glemžaitė atskleis, kad maistą, žmonių santykius bei psichologiją ji laiko temomis, apie kurias nemažai nusimano. O sportas ir geografija, anot aktorės, tikrai neatskleistų stipriųjų jos pusių.

Abiejų komandų akys užklius ir už temos apie kavą – M. Stonkus atskleis, kad jo mylimoji Gelminė kadaise dirbo barista. Deja, ši netrukus prisipažins, kad iš šių pareigų buvo atleista. O kodėl taip įvyko, ji pasakos ir pati nežinanti iki šiol.

„Buvo bepasibaigiantis bandomasis 3 mėnesių laikotarpis. Girdėjau, kad jie taip darydavo, jog darbuotojo nereikėtų pasamdyti iš esmės. Greitai po to ta vieta išvis užsidarė. Bent aš taip save guodžiu… Nors šiaip manau, kad dirbau gerai. Vieną kartą buvau pramiegojusi, bet jie to nesužinojo“, – laidoje juoksis prisiminimais dalindamasi ji.

Kokios frazės bijo kiekvienas vyras, bet išgirsti svajoja kiekviena moteris? Kokio klausimo sulaukusi Gelminė net pašoks nuo kėdės sakydama, kad tai – idealiai jai tinkanti tema? Į kokį klausimą M. Stonkus teisingai atsakys nė nesulaukęs atsakymų variantų?

Intriguojantis žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3!