Gautas pranešimas apie Šiaulių gimnazijoje mokinio sumuštą mokytoją

aud08520-policija-1
Šiauliai
A. Rutkausko, Etaplius nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.Lt, ELTA

Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) patvirtino, kad ketvirtadienį gautas pranešimas, jog Šiaulių Simono Daukanto inžinerijos gimnazijoje keturiolikmetis mokinys galimai sumušė mokytoją.

Pasak Šiaulių apskrities VPK vyriausiosios specialistės Gailutės Smagriūnienės, apie galimą incidentą pranešė gimnazija, tačiau kol kas daugiau informacijos nėra.
 
„Iš gimnazijos yra gautas pranešimas, tačiau situaciją aiškinasi tarnybos. Galbūt daugiau duomenų bus rytoj“, – ketvirtadienio vakarą sakė G. Smagriūnienė.
 
Kaip skelbė portalas lrytas.lt, incidentas įvyko apie 14.15 val. per technologijų pamoką.
 
Pirminiais duomenimis, gimnazijos pirmokas įsiuto, kai 56 metų pedagogas paėmė jo mobiliojo ryšio telefoną. Paauglys smogė mokytojui į veidą, sudaužė akinius.
 
Mokytoją medikai išgabeno į Respublikinės Šiaulių ligoninės priėmimo skyrių.
 
Mokiniai jaučiasi nesaugūs
 
Šiandien pavakarę Etaplius redakciją pasiekė Šiaulių Simono Daukanto inžinerijos gimazijoje besimokančio vaiko laiškas, kuriame pastarasis išsakė besijaučiantis nesaugus ir teigia, kad mokyklos administracija problemos nesprendžia. 
 
„Šiandien savo akimis mačiau, kaip šis mokinys stipriai sumuše mūsų technologijų mokytoją. Mokytojas buvo išvežtas į ligoninę, policija buvo atvažiavusi. Ir čia ne pirmas kartas, kai šis mokinys kažką panašaus padaro. Visa mokyklos administracija prašė neskleisti jokios informacijos apie šį įvykį, bet po šiandienos nebesijaučiu saugiai eidamas į šią mokyklą ir norėjau pranešti apie tai, kas vyksta“, – laiške rašė anonimu prisistatęs gimnazistas. 
 
„Mūsų mokykloje galima pasirinkti nuotolinį ugdymą, bet administracija vis tiek renkasi tokį neprognozuojamą ir nesuvaldomą vaiką palikti mokytis tarp pilnai protiškai sveikų vaikų. Kas gali dar įvykti? Esu girdėjęs gandus, kaip šitas mokinys nori ir planuoja mums visiems pakenkti, kai mes užaugsime, ir aš labai jaudinuosi dėl mūsų visų saugumo“, – savo mintimis pasidalijo mokinys. 
 
Su Šiaulių Simono Daukanto inžinerijos gimazijos administracija žurnalistams susisiekti nepavyko.