Gatvių apšvietimo nesklandumai piktina Biržų miesto gyventojus

Gatvių apšvietimo nesklandumai piktina Biržų miesto gyventojus
Biržai
Etaplius.lt nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Paskutiniu metu Biržų miesto gyventojai pastebi nemažai gatvių apšvietimo sistemos nesklandumų. Biržų rajono savivaldybė pakomentavo situaciją.

„Šviestuvų įsijungimo ir išsijungimo laikas nuolat koreguojamas pagal tamsaus paros meto trukmę, tačiau keičiantis orams, didėjant ar mažėjant debesuotumui, šviestuvų veikimo laikas gali šiek tiek nesutapti su realiu poreikiu.

Ypač, jei apšvietimo valdymas linijose nėra automatizuotas. Biržų miesto gatvių apšvietimas yra įjungiamas ryte, prieš aušrą, ir išjungiamas prašvitus. Vakare gatvių apšvietimas įjungiamas temstant ir išjungiamas numatytą valandą“, – teigia Biržų rajono savivaldybė. 

Savivaldybė apgaileistauja dėl vis dar pasitaikančių Biržų miesto gatvių apšvietimo sistemos sutrikimų ir dėkoja gyventojams už kantrybę, pastebėtus nesklandumus ir pareikštas pastabas.

Apie pastebėtus gatvių apšvietimo sistemos gedimus gyventojai savo priekaištus ir pastabas darbo valandomis gali perduoti Biržų rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyriausiajam specialistui Arvydui Baranauskui tel. Nr. 8 670 34 611 arba el. paštu arvydas.baranauskas@birzai.lt.

Gali pranešti apie gedimus ir Biržų miesto seniūnijai telefonu 8 450 31 596, el.p. birzai@birzai.lt arba rangovui UAB „Eismus“ tel.nr. 8 389 47 318, el.p. info@eismus.lt.