Gatvėje rastas kruvinas žmogus, šalia gulėjo dviratis

Kėdainiai
Atvykusios tarnybos rado šalikelėje gulinti vyrą. Jis jau buvo atgavęs sąmonę ir kalbėjo. Nuo vyro sklido alkoholio kvapas ir jis atrodė neblaivus./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.
Dimitrijus KUPRIJANOVAS Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Rinkos aištė

Pirmadienio ryto kelionė į darbą keliems kėdainiečiams įsimins dar ilgam. Žmonės, važiuodami į darbą, gatvėje pamatė gulintį ir nejudantį žmogų, numestą dviratį. Kėdainiečiai neliko abejingi, sustojo padėti ir iškvietė pagalbos tarnybas.

Atskubėjo policija ir medikai

Po 9 valandos ryto Bendrasis pagalbos centras sulaukė skambučio iš Kėdainių. Buvo gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Tilto gatvėje, ties Tilto gatvės tiltu, ant važiuojamosios kelio dalies guli ir nejuda kruvinas pusamžis vyras, šalia mėtosi dviratis.

Žmonės paaiškino, jog nežino, kas dviratininkui galėjo nutikti – ar sutriko sveikata, ar jį partrenkė automobilis.

Išvežė į ligoninę

Į įvykio vietą buvo skubiai pasiųsti policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai. Atvykusios tarnybos rado šalikelėje gulinti vyrą. Jis jau buvo atgavęs sąmonę ir kalbėjo. Nuo vyro sklido alkoholio kvapas ir jis atrodė neblaivus.

Suteikę pirmąją pagalbą medikai nedelsiant vyrą išgabeno į gydymo įstaigą. Tiesa, prieš išvežant į ligoninę vyras dar sugebėjo paaiškinti, kad niekas jo nepartrenkė. Jis teigė, kad tiesiog yra išgėręs ir važiuodamas dviračiu nuspaudė priekinius stabdžius, todėl  dviratis ir griuvo, o jis virsdamas prasiskėlė galvą į bordiūrą.

Žmonės buvo neabejingi

Visgi dviratininkui išties pasisekė, kad jį, gulintį gatvėje, pastebėjo neabejingi žmonės ir sustojo jam padėti.

Pirmoji prie dviratininko sustojo į darbą skubėjusi jauna moteris, ji sustabdė ir dar vieną pravažiuojantį automobilį, kuriuo važiavo vyresnių žmonių pora. Jie ir iškvietė pagalbos tarnybas.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt