Sportas2017 m. Gegužės 15 d. 15:36

Garliavoje varžėsi stalo tenisininkai

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt

2934

Garliavos stalo teniso klubas, įgyvendindamas Kauno rajono klubų veiklos intensyvinimo programą, kartu su rajono Kultūros, švietimo ir sporto skyriumi sukvietė stalo teniso entuziastus į antrąsias rajono pirmenybes.

Balandžio 28 dieną į Jonučių progimnazijos sporto salę atvyko perspektyvūs jaunieji stalo tenisininkai ne tik iš Kauno rajono, bet ir iš Kauno miesto, Širvintų, Trakų, Vilkaviškio, Jonavos rajonų, iš viso 33 vaikinai ir 18 merginų.

Kovos vyko jaunučių ir jaunių amžiaus grupėse, asmeninėse ir dvejetų rungtyse.

Jaunių grupėje tarp Kauno rajono sportininkų geriausiai pasirodė Jonučių progimnazijos moksleivis Matas Radzevičius, iškovojęs 6 vietą, o tarp merginų – tos pačios mokyklos atstovė Viktorija Ivanauskaitė, užėmusi 8-ają vietą.

Suaugusiųjų asmeninėse varžybose dalyvavo 16 rajono stalo tenisininkų iš Garliavos, Babtų, Alšėnų, Akademijos seniūnijų. Kovos vyko 4 pogrupiuose, iš jų 2 stipriausieji pateko į pirmąjį aštuntuką, kiti rungtyniavo paguodos turnyre.

Praėjusių metų rajono čempionui Rimantui Simonaičiui šįkart nepavyko apginti titulo, jis liko 5-as.

Finale susirungė garliaviškiai Andrius Fedosejevas ir Martynas Kavaliauskas. Nugalėjęs setais 3:1, rajono čempionu tapo A. Fedosejevas. Trečias liko A.Stulginskio universiteto studentas Giedrius Kunigonis , įveikęs Lukšos gimnazijos moksleivį Roką Brazauską.

Moterų rungtyje dalyvavo tik dvi dalyvės. Stipresnė buvo ir moterų čempionės titulą antrus metus iš eilės iškovojo Jonučių progimnazijos devintokė Viktorija Ivanauskaitė , nugalėjusi mokslo draugę Guostę Šeinauskaitę.

Viktorija šauniai kovėsi ir bendrose kovose su vyrais. Ppaguodos turnyro finale ji nugalėjo garliaviškį Modestą Kmieliauską. Trečias liko Akademijos atstovas Linas Jurčiukonis.