Gaivinančios veido kaukės vasarą: pasidaryti užtruksite vos kelias minutes

Vilnius
Asociatyvi stocksnap.io nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Užsienio spauda

Jeigu jūsų oda pavargusi ir norite ją atgaivinti, neskubėkite bėgti į parduotuvę pirkti produktų. Tonizuojančią ir puikiai odą veikiančią kaukę galite pasidaryti pačios. Štai keletas veido kaukių idėjų, kurių gamybai užtruksite vos kelias minutes.

Agurko ir jogurto kaukė

Reikės:

* pusės šviežio agurko

* 2 šaukštų natūralaus jogurto

Ruošiame: agurką sutarkuojame arba sumalame ir sumaišome su jogurtu. Masę tepame ant veido ir paliekame apie 10-20 minučių, tuomet nuplauname šiltu vandeniu.

Medaus ir aviečių kaukė

Reikės:

* 2 šaukštų medaus

* smulkiai sugrūstų aviečių

Ruošiame: sumaišome medų ir aviečių tyrę. Reikalinga vientisa masė, kurią tepame ant veido ir palaikome apie 15-20 minučių. Nuplauname šiltu vandeniu.

Bananų ir medaus kaukė

Reikės:

* pusės sunokusio banano

* 1 šaukšto medaus

Ruošiame: bananą ir medų sutriname iki vientisos masės. Ją tepame ant veido ir paliekame apie 15 minučių. Nuplauname šiltu vandeniu.

Mėtų ir kopūstų kaukė

Reikės:

* keleto mėtų lapelių

* 2 kopūsto lapų

Ruošiame: susmulkiname mėtų lapelius ir kopūsto lapus. Sumalame iki vientisos masės. Kaukę tepame ant veido ir paliekame apie 15-20 minučių. Nuplauname šiltu vandeniu.

Primename, kad prieš naudojant bet kokią veido kaukę, būtina žinoti ar nesate alergiškas jos ingredientams. Taip pat nepamirškite prieš ir po prodecūros kruopščiai nuplauti veido. Tuomet galėsite mėgautis rezultatu, kurį jūsų veidui suteikė natūralūs produktai.