Gabiausiems rajono mokiniams – nuoširdūs sveikinimai ir solidūs prizai

Lazdijai

Etaplius.ltŠaltinis: Lazdijų rajono savivaldybė

240159

Simbolinių pietų su savivaldybės vadovais rinkosi gabiausi rajono moksleiviai, kurių mokymosi metinių pažymių įvertinimo vidurkis yra 10 (aukštesnysis lygis, pradinis ugdymas). Visi susirinkę mokiniai taip pat yra ne mažiau kaip 2 rajoninių olimpiadų, konkursų pirmų vietų nugalėtojai. Jiems šiandien savivaldybės merė Ausma Miškinienė įteikė dovanų kuponus, kurių vertė 300 eurų.

„Jūs esate ne tik mūsų rajono, bet ir visos Lietuvos ateitis. Kasdien atsakingai ir kruopščiai siekiate savo tikslo – aukščiausių įvertinimų. Labai Jumis didžiuojuosi ir linkiu toliau eiti mokslo keliu,“ – džiaugdamasi kalbėjo Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Dalius Mockevičius taip pat džiaugėsi mokinių pasiekimais. Dėkojo jiems už atsakingą darbą, susitelkimą, pasiektus rezultatus ir rajono vardo garsinimą.

Pasidžiaukime visi kartu mūsų gabiausiais:

• Miglė Jarmalaitė (7b klasė, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija, direktorė Jurgita Mozerienė, klasės auklėtoja Laima Čepulienė) – Lietuvos 5–8 klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų-biologijos) olimpiados II etape užėmė I vietą (pakviesta dalyvauti III etape), rajoniniame 7–8 klasių mokiniams diktanto konkurse laimėjo I vietą, protų mūšio „Saugūs mokiniai 2021“ vidurio Lietuvos nugalėtoja – I vieta. Metinis pažymių vidurkis 10 balų.
  • Ugnius Vaičeskas (II gb klasė, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija, direktorė Jurgita Mozerienė, klasės auklėtoja Jurgita Magilevičiūtė) – Lietuvos mokinių matematikos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą, Protų mūšio „Saugūs mokiniai 2021“ vidurio Lietuvos nugalėtojas – I vieta, III vieta respublikoje, yra vienas iš Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos estradinio ansamblio ,,M-trio“ steigėjų, aktyvus meninės raiškos studijos „Macinga“ narys. Metinis pažymių vidurkis 10 balų.
  • Joris Strašinskas (5b klasė, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija, direktorė Jurgita Mozerienė, klasės auklėtoja Jolanta Patackaitė) – rajoninėje 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje laimėjo I vietą, I virtualiame tarptautiniame įvairaus žanro jaunųjų atlikėjų konkurse-festivalyje „Žydintys garsai – 2022“ laimėjo I vietą, Lietuvos 5–8 klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų- biologijos) olimpiados II etape užėmė I vietą. Metinis pažymių vidurkis 10 ir per visus mokslo metus praleidęs tik 3 pamokas.
  • Martynas Čepulis (I ga klasė, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija, direktorė Jurgita Mozerienė, klasės auklėtoja Gita Galminienė) – Lietuvos mokinių matematikos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą, Protų mūšio „Saugūs mokiniai 2021“ vidurio Lietuvos nugalėtojas – I vieta, III vieta respublikoje, yra vienas iš Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos estradinio ansamblio M-trio steigėjų, aktyvus meninės raiškos studijos „Macinga“ narys. Metinis pažymių vidurkis 10 balų.
  • Domas Kukučionis (8 klasė, Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinio ugdymo skyrius, Lazdijų rajono Veisiejų Sigito Gedos gimnazija, direktorė Angelė Mizerienė, klasės auklėtoja Rasa Petrauskienė) – Lietuvos 5–8 klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų-biologijos) olimpiados II etape užėmė I vietą (pakviestas dalyvauti III etape), Lietuvos mokinių matematikos 5–8 klasių rajoniniame olimpiados etape laimėjo I vietą, Lietuvos 5–8 klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų-biologijos) olimpiadoje užėmė I vietą, VIII tarptautiniame krepšinio turnyre „Dojlidy Cup-2022“ laimėjo I vietą. Metinis pažymių vidurkis 10 balų.
  • Meda Griškonytė (Ig klasė, Lazdijų r. Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazija, direktorė Zita Ščerbetkienė, klasės auklėtoja Rita Turčinavičienė) – Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etape laimėjo I vietą, Lietuvos mokinių geografijos olimpiados rajono etape laimėjo I vietą, Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajoniniame etape laimėjo I vietą, Etninės kultūros konkurse ,,Ritas rėdos ratas“ laimėjo I vietą (komandinė). Metinis pažymių vidurkis 10 balų.

Visi susirinkę smagiai šnekučiavosi ir pietavo Lazdijų miesto restorane.