G. Landsbergis: M. Adomėno sprendimą atsistatydinti vertinu kaip tinkamą žingsnį

6467166a44c5020230519lbal38467
Lietuva
BNS/Fotobankas nuotr.
Viktorija Smirnovaitė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis viceministro Manto Adomėno sprendimą atsistatydinti vertina kaip tinkamą žingsnį.

„Šiuo metu neturėjau priekaištų viceministrui dėl darbo kokybės, tačiau po įvykių, kuomet vairavo neblaivus, jo apsisprendimą atsistatydinti vertinu kaip tinkamą žingsnį“, – Eltai perduotame komentare teigia G. Landsbergis.
 
Užsienio reikalų viceministras M. Adomėnas šeštadienį pranešė, kad traukiasi iš posto. Politikas prisipažino vairavęs neblaivus ir todėl nusprendęs atsisakyti užimamų pareigų.
 
„Padariau didelę ir neatleistiną klaidą – vairavau neblaivus. Todėl traukiuosi iš užsienio reikalų viceministro pareigų“, – Facebook paskyroje šeštadienio rytą parašė M. Adomėnas.
 
„Po vakar dienos pasisėdėjimo su bičiuliais, kuris užtruko iki vėlumos, pamiegojęs septynias valandas maniau, kad jau būsiu išsiblaivęs, ir nuvažiavau už trijų kilometrų prie ežero išsimaudyti. Paaiškėjo, kad klydau – grįžtantį mane patikrino policija ir nustatė 0,62 promilių girtumą“, – teigia politikas.
 
„Tai tik mano kaltė. Dėl jos labai apgailestauju. Nemėginu teisintis. Atsiprašau visų, kurių pasitikėjimą šiais savo veiksmais apvyliau“, – sako M. Adomėnas.