Fotografė, keršydama dėl neleidimo pailsėti, ištrynė vestuvių nuotraukas

Fotografė, keršydama dėl neleidimo pailsėti, ištrynė vestuvių nuotraukas
Pasaulis
Freepik.com nuotr.
Reporteris Agnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Viena fotografė prisipažino ištrynusi vestuvines nuotraukas po to, kai nuotaka ir jaunikis šventės metu neleido jai pavalgyti ar pailsėti, skelbia „The Mirror“.

 

Anonime norėjusi likti fotografė istorija pasidalino „Reddit“ platformoje. Moteris pasakojo, jog pati dirba šunų kirpėja ir dažnai fotografuoja klientų augintinius, o nuotraukomis pasidalija internete. Neseniai į ją kreipėsi viena draugė, paprašiusi pafotografuoti jos vestuves.

Nors šunų kirpėja iš pradžių dvejojo, draugė ją įtikino sakydama, jog jai nerūpi, jeigu nuotraukos ir nebus idealios.

„Jų biudžetas buvo labai mažas, o aš sutikau fotografuoti už $250, kas yra centai už 10 valandų darbą“, – socialiniame tinkle dalijosi amerikietė.

Vestuvių dieną fotografė nuo pat ryto fotografavo nuotakos pasiruošimą šventei, o tada kartu atvyko į vietą, pasirengusi įamžinti ceremoniją. Visą tą laiką moteris neturėjo nė minutės pertraukėlės. „Pradėjau maždaug 11 ryto, o baigti turėjau apie pusę aštuonių vakaro“, – prisiminė ji.

Taigi, kai kitiems svečiams buvo pasiūlyti užkandžiai, fotografė tikėjosi, kad ir ji galės greitai užkąsti – tačiau jaunavedžiai uždraudė valgyti.

„Jie man pasakė, kad negaliu net užkąsti, nes privalau fotografuoti. Jie man nepaliko jokios vietos prie stalo“, – dalijosi amerikietė.

Išvargusi ir alkana moteris netgi negalėjo atsigerti vandens.

„Jaunikis pareiškė, kad arba turiu fotografuoti, arba išvykti be užmokesčio. Buvo labai karšta, buvau išalkusi ir pikta dėl tokios situacijos. Paklausiau jo, ar jis tikrai to nori, jis atsakė taip. Todėl ištryniau visas vestuvių nuotraukas jam prieš akis ir pasakiau, kad nebesu jo fotografė“, – pasakojo ji.

„Man turėjo sumokėti $250, bet tuo metu aš geriau jau pati būčiau tiek sumokėjusi už stiklinę šalto vandens ir 5 minutes poilsio“, – internete rašė fotografė.

Įrašo autorė paklausė internautų, ar ji tikrai blogai pasielgė, tačiau šie patikino, jog būtų padarę taip pat.

„Jie rimtai manė, kad ji dirbs visą dieną be maisto, vandens ir jokio poilsio? Juk ji tai darė kaip paslaugą, o ne dėl pinigų. Ko jie dar tikėjosi?“ – rašė vienas „Reddit“ vartotojas.

„Jaunikis pasielgė kaip tikras šiknius. Taip jam ir reikia“, – juokėsi kitas internautas.

Anglija.today