Forume „Aš galiu keisti(s)“ – siekta įkvėpti jaunus žmones veikti

Vilkaviškis
Vilkaviškio rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Vilkaviškio rajono savivaldybė

Vasario 8 d. Pabradės miesto kultūros centre susitiko beveik 70 su jaunais žmonėmis dirbančių specialistų iš įvairių švietimo sektorių: bendrojo ugdymo ir profesinių mokyklų mokytojai, bibliotekų, jaunimo centrų, užimtumo tarnybų, kultūros centrų darbuotojai.

Renginių ciklo  „Aš galiu keisti(s)“ tikslas – informuoti ir įgalinti jaunus specialistus naudotis tarptautinėmis ir nacionalinėmis jaunimo politikos ir švietimo priemonėmis, skatinti projektinę veiklą ir iniciatyvas bendruomenėse, stiprinti tinklaveiką ir bendradarbiavimą su vietos institucijomis.

Danguolė Gudeliauskienė, Vilkaviškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė, ir Vilkaviškio kultūros centro kultūros projektų vadovė Aksana Laskevičienė pasakojo apie jaunimo dialogo projektą „Mažinam atstumą“ ir pristatė, kokie pokyčiai vyksta, kai jauni žmonės ir vietos lygmens sprendimų priėmėjai susipažįsta, apsikeičia idėjomis, dalyvaudami neformaliose veiklose, pavyzdžiui, stovyklavietėje kepdami dešreles. Vilkaviškio atstovės taip pat pakvietė visus renginio dalyvius į liepos pabaigoje vyksiantį festivalį „Mažinam atstumą“. 

Forume taip pat dalyvavo Alina Bugajevienė, Vilkaviškio rajono Kybartų socialinių paslaugų centro specialistė darbui su jaunimu.