Filmas, kuriame O. Winfrey sutiko vaidinti akimirksniu: neprireikė jokios atrankos

Filmas, kuriame O. Winfrey sutiko vaidinti akimirksniu: neprireikė jokios atrankos
Lietuva
Reporteris Monika Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Sekmadienį TV3 kviečia pasinerti į fantastišką magijos pasaulį ir siūlo dar vieną „Walt Disney Pictures“ filmą visai šeimai, „Laiko vingis“. Garsių pavardžių kupina juosta atskleis ne tik tvirtos šeimos stiprybę, bet ir padovanos nepamirštamą vakarą su pagrindiniais herojais, kurie leisis į neįtikėtinus nuotykius.

Oprah Winfrey, Reese Witherpsoon, Zachas Galifinakis – tik dalis Holivudo garsenybių, kurios ryžosi suvaidinti filme vaikams.

Juostoje „Laiko vingis“ pasakojama jaunosios Megės istorija. 13-metė sunkiai pritampa mokykloje, o daugelis vaikų nevengia iš jos pasityčioti. Iš tiesų mergaitė slepia skaudžią istoriją – prieš daugelį metų dingo jos tėtis Aleksas, kuris buvo pasaulinio garso mokslininkas. Vieną dieną, kartu su savo broliu ir klasės draugu, Megė, padedama netikėtai atsiradusių trijų magiškų būtybių, leidžiasi į kelionę ir bando surasti dingusį brangų tėtį. Prasideda nuotykių ir daugybės iššūkių kupina kelionė – tačiau kaip ji baigsis? Ar išsipildys didžiausia Megės svajonė ir tėtis vėl bus šalia?

Apie rolę didžiulio biudžeto filme neretai pasvajoja daugybė aktorių, tačiau vienai „Laiko vingyje“ suvaidinusiai žvaigždei, pasisekė ypatingai. Charizmatiškoji Oprah Winfrey vaidmenį juostoje gavo be jokios atrankos. Teigiama, kad TV laidų žvaigždė kartą susirašinėjo su filmo režisiere Ava DuVernay, kai ši užsiminė, jog kaip tik šiuo metu ruošia naują „Laiko vingio” versiją. Nieko nelaukusi, Ava paklausė Oprah, ar ši taip pat nesutiktų čia suvaidinti? Visų nuostabai, žvaigždė nė nesuabejojo. „Jokių problemų“ – būtent tokio O. Winfrey atsako sulaukė režisierė.

Magiškas, jautrus ir tiesiog būtinas pamatyti „Laiko vingis“ – jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val. per TV3!