Sportas2018 m. Gegužės 7 d. 15:20

FA „Šiauliai“ kyla turnyrinėje lentelėje

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

36823

Tris pergales paeiliui LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse iškovojo FA „Šiauliai".

Balandžio 29 dieną, pirmąją pergalę FA „Šiauliai" pasiekė rungtynėse su Kretingos „Minija". Šiauliečiai permainingose rungtynėse rezultatu 4:2 įveikė svečius iš Kretingos. Įvarčiais tose rungtynėse pasižymėjo Justas Kuizinas, Justas Petravičius, Mindaugas Toleikis ir Dovydas Lunskis.

Gegužės 1 dieną, antrąją pergalę FA „Šiauliai" iškovojo sutriuškindami pernai LFF I lygoje žaidusią „Šilutės" komandą. Šiauliečių gretose įvarčiais pasižymėjo Vytautas Mituzas, Mindaugas Toleikis, Justas Kuizinas ir Ernestas Gerulskis, tuo tarpu varžovai įvarčiai nepasižymėjo.

Gegužės 6-ąją dieną FA „Šiauliai" priėmė dar vieną komandą, šį kartą lygos debiutantę Joniškio „Saned". Šios rungtynės kiek vėlavo, nes varžovai laiku nesusitvarkė visų formalumų prieš rungtynes. Tik prasidėjus rungtynėms FA „Šiauliai" užtikrintai valdė situaciją aikštėje ir savo pranašumą įrodė jau pirmajame kėlinyje, po kurio rezultatas buvo jau - 3:0. Antrajame kėlinyje šiauliečiai pelnė dar 5 įvarčius ir varžovus sutriuškino net 8:0.

Šiose rungtynėse tris įvarčius pelnė Justas Kuizinas, du pridėjo Justas Petravičius, vieną - Vytautas Mituzas bei įvarčiai pasižymėjo jauniausias ir vyriausias komandos žaidėjas - septyniolikmetis Gvidas Vasylius bei Šiaulių futbolo legenda Deivydas Lunskis.

Po šių pergalių FA „Šiauliai" su 9 taškais rikiuojasi tarp lygos lyderių. Kitas rungtynes LFF II lygoje FA „Šiauliai" žais gegužės 13 dieną, Gytarių dirbtinės dangos stadione.