FA „Šiauliai“ iškovojo dar vieną Lietuvos čempionato auksą

Šiauliai

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

58467

Spalio 27-28 dienomis Marijampolėje vyko Wellkid U-12 bei U-13 lygų finaliniai etapai. Kaip ir praėjusį savaitgalį, taip ir šį - abejose amžiaus grupėse dalyvavo futbolo akademijos „Šiauliai" komandos.

Foto galerija:

U-12 finaliniame etape FA „Šiauliai-2007" varžėsi A pogrupyje, kur rezultatu 1:5 nusileido Vilniaus FM komandai, 1:4 - VJFM „Ąžuolas" komandai ir 0:4 nepasipriešino Klaipėdos FM-FK „Atlantas" bendraamžiams.

Šiauliečiai pogrupyje liko ketvirtoje vietoje bei toliau varžėsi dėl 7-8 vietų. Tado Šalkausko ir Luko Juškevičiaus treniruojami šiauliečiai šiose rungtynėse susitiko su SM „Tauras"-FK „Kauno Žalgiris" komanda bei nusileido jai rezultatu 1:4. Galutinėje rikiuotėje FA „Šiauliai-2007" liko aštuntoje vietoje.

Kur kas geriau sekėsi metais vyresniems šiauliečiams. FA „Šiauliai-2006" komanda U-13 finaliniame etape varžėsi B pogrupyje. Remigijaus Vaišnoro ir Deivio Kančelskio treniruojama komanda rezultatu 2:1 nugalėjo SM „Tauras"-FK „Kauno Žalgiris" komandą, 3:0 įveikė Klaipėdos FM-2-FK „Atlantas" ekipą bei lygiosiomis 1:1 sužaidė su TFA „Milanas" bendraamžiais.

B grupėje šiauliečiai jau po antrųjų rungtynių buvo užsitikrinę pirmąją poziciją grupėje bei vietą finale. Ten FA „Šiauliai-2006" susitiko su puikiai pažįstama komanda - Panevėžio FA-FK „Panevėžys". Po įnirtingos kovos finale, šiauliečiai iškovojo pergalę minimaliu rezultatu 1:0 bei tapo U-13 amžiaus grupės Lietuvos čempionais!

Apdovanojimų metu šiauliečiams buvo įteikta nugalėtojų taurė bei pirmosios vietos medaliai, taip pat buvo išrinkti geriausi pozicijų žaidėjai. Geriausiu finalinio etapo gynėju tapo Gustas Geštautas, o puolėju Vilius Jucys.

Lietuvos U-13 čempionais tapo: Jonas Zaleskis, Emilis Augėnas, Deimanas Bagdonas, Nedas Latanauskas, Kajus Ziminskas, Orestas Gedminas, Eitan Jakob, Adanas Graužinis, Kipras Petkus, Vilius Bunikis, Nojus Audinis, Vilius Jucys, Ugnius Kucevičius, Dominykas Kviklys, Danielius Jarašius, Gustas Geštautas, Markas Karpalovas, Renaldas Virmauskas.

Po iškovotų pergalių finaliniame etape komandos treneris Remigijus Vaišnoras teigė, kad sunkus darbas atsipirko: „Šis sezonas buvo, kaip niekad, tikrai sunkus, šitam finaliniam etapui pradėjome ruoštis iškart po praėjusių metų finalinio etapo, kur užėmėme ketvirtąją vietą. Iškart grįžę su treneriu Deiviu susidėliojome kitų metų planą, kaip ir ką treniruosime, kur bus mūsų pagrindiniai akcentai bei supratome, ko vaikams trūksta, kad būtų geresni. Sunkus darbas treniruotėse su metais vyresniais draugais ir žiema praleista lauke turėjo didelės įtakos mūsų rezultatams pavasarį. Dalyvavome geruose elitiniuose turnyruose, žaidėme su pajėgiomis komandomis bei vasarą turėjome labai gerą stovyklą Latvijoje. Džiugu, kad įdėtas sunkus trenerių bei vaikų darbas atsipirko ir tapome Lietuvos čempionais. Finaliniame etape visi vaikai žaidė pagirtinai, ypač stabiliai sužaidė komandos vartininkas Jonas. Noriu padėkoti kolegoms Artūrui Ankudinovui ir Jurijui Lukjančukui, kurie yra kai kurių šios komandos žaidėjų pirmieji treneriai bei atvedė juos į ilgą futbolo kelią. Taip pat dėkoju ir auklėtinių tėvams, kurių buvo itin didelis indelis dėl išvykų į turnyrus ir savo vaikų palaikymo bei tikėjimo, tuo ką darome."