„Etaplius“ savaitraščiai – globojamiems šiauliečiams

Šiauliai
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  „Etaplius“ informacija

Šiauliuose yra keli šimtai vienišų senjorų, neįgalių, nepasiturinčių žmonių, kuriuos globoja „Maisto banko“, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Šiaulių skyriaus ir Maltos ordino pagalbos tarnybos Šiaulių grupė. 1000-ojo „Etaplius“ savaitraščio numerio išleidimo proga redakcija pradeda socialinės partnerystės akciją – dovanoja laikraščių įvairių organizacijų globojamiems šiauliečiams.

Šiandien apie 150 šiauliečių kartu su „Maisto banko“ paketais, maltiečių sriuba ir gaunama parama iš Raudonojo Kryžiaus savanorių dovanų gavo ir savaitraštį „Etaplius“. VšĮ „Šiauliai plius“ direktorė Giedrė Brazlauskaitė pasirašė sutartis su minėtomis organizacijomis, kuriomis įsipareigoja iki metų pabaigos skurstantiems, vienišiems, bet spausdintą žodį vertinantiems šiauliečiams padovanoti laikraščių.

„Tie, kurie skaito, pajunta tikro gyvenimo pulsavimą, pasijunta visuomenės dalimi, nepaisant socialinio statuso ar sveikatos būklės.  „Etaplius“ yra mūsų visų laikraštis, nelikite vieniši“, – sako G. Brazlauskaitė, primindama, kad savaitraštį kuria būrys profesionalų, dažnai nematomų, bet sekančių naujienų pulsą ir žinančių, kaip pateikti informaciją, kad ji būtų suprantama, įdomi, įtraukianti, išspręstų problemą.