„Etaplius“ gimtadienį pasitinka pabrėždami dėmesį kiekvienam regionui

IMG_8849
Šiauliai
Etaplius.lt archyvo nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Lietuvos regioninių naujienų platforma „Etaplius“ šiandien švenčia 14-ąjį gimtadienį. Ne vieną didelį pokytį įgyvendinusi žiniasklaidos komanda neslepia, kad didžiausia portalo stiprybė – regionai ir jų žmonės.

Lapkričio 22-oji – naujienų platformos „Etaplius“ gimimo diena. Prieš 14 metų startavo niekam nežinomas, mažas Šiaulių regiono naujienų portalas. Šiandien Lietuvos žiniasklaidos padangėje „Etaplius“ vardas yra puikiai žinomas.

Naujienų mainų platforma prieš septynerius metus startavo su naujienomis iš visos Lietuvos. „Etaplius“ fokusas buvo ir yra – šalies regionai ir jų žmonės. Misija – surinkti ir pateikti skaitytojams naujienas iš įvairių šalies kampelių – tebėra nuoseklus kasdienis „Etaplius“ komandos darbas. Tačiau džiugu, kad prie šio tikslo aktyviai prisideda ir patys žmonės – skambina, praneša apie įvykius, siunčia naujienas, rašo ir patys talpina tekstus naujienų platformoje.

Koja kojon su didžiausiais šalies portalais žengiantis „Etaplius“ turi ir daugiau džiaugsmų, kuriais gali pasidalyti. Stabiliai augantys skaitomumo bei reklamos pardavimų rodikliai, pastovi ir smalsių žurnalistų-redaktorių komanda. Norintys dar labiau augti, tobulėti ir būti matomais – štai tokiomis nuotaikomis „Etaplius“ komanda pasitinka gimtadienį.

Pabrėždami didžiausią portalo stiprybę – žmones iš įvairių šalies regionų – kviečiame išvysti, kur „Etaplius“ komanda pabuvojo, su kuo bendravo, ką pastebėjo ir išsiaiškino: