Estai sėmėsi patirties iš klaipėdiečių

Estai sėmėsi patirties iš klaipėdiečių
Klaipėda
Budintis Budėtojas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijoje lankėsi Estijos daugiabučių namų valdytojų, bendrijų pirmininkų ir namų valdų administratorių delegacija pasisemti gerosios patirties daugiabučių namų administravimo ir renovavimo klausimais.

Susitikimo metu svečiai buvo supažindinti su Klaipėdos miesto istorija, Savivaldybės administracijos specialistai delegacijai pristatė Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą, jos tikslus, uždavinius ir programos įgyvendinimo eigą bei pasidalino gerąja patirtimi. Po pristatymo svečiams buvo suorganizuota ekskursija, kurios metu gyvai pristatyti sėkmingai įgyvendinti daugiabučių namų atnaujinimo projektai Klaipėdos mieste.

Estų delegacija lankėsi Miško kvartale bei Panevėžio g., kur apžiūrėjo renovuotus namus. Taip pat, lankydamiesi vienoje iš daugiabučius namus administruojančioje bendrovėje, svečiai turėjo galimybę iš arti pamatyti, kaip vyksta daugiabučių namų administravimas nuo laiptinių valymo iki želdinių kiemuose tvarkymo ar renovacijos.

Pasak Miesto ūkio departamento direktoriaus Liudviko Dūdos, dalykiniai susitikimai su kitų valstybių specialistais suteikia galimybę ne tik pasidalinti savo gerąja patirtimi, bet ir pasisemti naujų idėjų iš kolegų, kurie turi kitokios patirties daugiabučių namų administravimo ir renovacijos srityje.

Klaipėdos miesto savivaldybės informacija

Redakcija rekomenduoja