Erasmus+ projekto „Butterfly Effect to Maths with Stem“ susitikimas Lietuvoje

Erasmus+ projekto „Butterfly Effect to Maths with Stem“ susitikimas Lietuvoje
Vilnius
Reporteris Austėja Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

2021 m. rugsėjo 19 – 25 dienomis Erasmus+ tarptautiniam projekto „Butterfly Effect to Maths with Stem“ (Drugelio efektas matematikai su Stem) dalyviai susirinko į pirmąjį susitikimą, kuris vyko Šiaulių Medelyno progimnazijoje.

Mokykla sulaukė svečių iš Kroatijos, Turkijos, Rumunijos, Latvijos ir Portugalijos. Projekto dalyvių tikslas – susipažinti su mokyklos bendruomene, šalies švietimo sistema, pristatyti kiekvienos šalies-partnerės pranešimus apie savo mokyklas bei dalyvauti mokymuose susijusiuose su dinaminės matematikos programomis ‚,Geogebra“ ir ,,Desmos“.

Intensyvios savaitės metu pedagogai mokymuose mokėsi technologijų pagalba pagerinti mokinių matematines žinias pritaikant jas realiame gyvenime, susipažino su mokyklos bendruomene, o taip pat turėjo galimybę pažinti mūsų gimtąjį Šiaulių miestą, jo apylinkes, šalies turistų lankomas vietas. Svečiai aplankė Kryžių kalną, pabuvojo Lietuvos sostinėje Vilniuje, stabtelėjo legendomis apipintoje Trakų pilyje. Projekto dalyviai sostinėje aplankė senamiestyje esančią Katedrą, Prezidentūrą, Rotušės aikštę, pabuvojo įspūdingo reginio Lobynų muziejuje. Šios kelionės metu svečiai susipažino su lietuvių tradicijomis, papročiais, kultūra. Pedagogai buvo sužavėti tradiciniais lietuviškais patiekalais.

Savaitė prabėgo greitai, palikdama gerą nuotaiką ir neišdildomus įspūdžius. Kitas susitikimas suburs projekto dalyvius Turkijoje.

 

Remiamas turinys