Erasmus+ projektas „Hope 4 Tomorrow“: Tvarios energijos mokymo ir patirties dalijimosi susitikimas Kaune

vnc
Kaunas
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

„Hope 4 Tomorrow“ Erasmus+ projektas yra partnerių organizacijų iš Lenkijos, Turkijos, Ispanijos ir Lietuvos bendradarbiavimo iniciatyva. Pagrindiniai jo tikslai apima aplinkos apsaugos skatinimą, suaugusiųjų švietimą apie atsinaujinančią energiją, Europos bendradarbiavimo skatinimą ir vertybių, susijusių su aplinkos saugojimu, įdiegimą. Įgyvendinant įvairias veiklas, įskaitant mokymo sesijas ir informacijos sklaidos pastangas, projektas siekia sukurti konkrečius rezultatus, tokius kaip elektroninė knyga ir platus Europos tinklas, tuo pačiu suteikdamas dalyviams galimybę tapti aplinkai atsakingesniais piliečiais.

Viena iš projekto veiklų, mokomasis susitikimas apie atsinaujinančios energijos šaltinius, vyko rugsėjo 12–14 dienomis Kaune. Į šią veiklą susirinko dalyviai iš Lietuvos, Lenkijos, Turkijos ir Ispanijos. Dalyviai išklausė pranešimą apie atsinaujinančius energijos šaltinius, dalinosi statistika ir diskutavo apie atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimo situaciją savo šalyse. Taip pat, bendradarbiaujant, buvo nagrinėjami būdai, kaip šias situacijas galima tobulinti. Dalyviai dalyvavo realių atvejų tyrimuose, tobulindami savo problemų sprendimo įgūdžius, kad galėtų tapti tvarios energijos šalininkais savo bendruomenėse.

Projekto metu taip pat buvo informatyvūs mokymo vizitai. Per juos dalyviai įgyjo praktinės patirties ir naudingų žinių apie tvarias praktikas. Vizitai į Kauno regioninį atliekų tvarkymo centrą ir Kauno kogeneracinę elektrinę leido suprasti atsakingo atliekų tvarkymo svarbą ir pamatyti pažangią technologiją kogeneracinėse elektrinėse. Šios patirtys ne tik praturtino dalyvių supratimą, bet ir suteikė įkvėpimo skatinti tvarias energijos praktikas. Projektas „Hope 4 Tomorrow“ Erasmus+ ir toliau įpareigoja siekti žalesnės ir tvarios ateities.

Reklama