„EMBank“ atstovai susitiko su Turkijos ambasadoriumi Lietuvoje

EMBank
Vilnius
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

„European Merchant Bank“ („EMBank“) atstovai Vilniuje susitiko su Turkijos ambasadoriumi Lietuvoje Görkem Baris Tantekin.

Vizito metu „EMBank“ banko įkūrėjas dr. Ozan Ozerk, stebėtojų tarybos pirmininkas Ekmel Cilingir ir generalinis direktorius Sarp Demiray ambasadoriui plačiau pristatė „European Merchant Bank“ viziją. Susitikime taip pat aptarta, kuo Lietuvai gali būti naudinga Turkijos lyderystė elektroninės bankininkystės srityje.

Pastaraisiais metais dvišaliai Lietuvos ir Turkijos santykiai stiprinami ne tik politiniu, bet ir verslo lygmeniu. Pernai pasirašytas susitarimo memorandumas dėl glaudesnio šalių verslų bendradarbiavimo, organizuojami tarptautiniai forumai bei kiti renginiai, į kuriuos atvyksta Turkijos verslo atstovai.

Turkija garsėja transporto priemonių gamyba, elektronika, plieno gaminiais, nafta ir statyba bei yra viena iš pirmaujančių šalių bankininkystės technologijų srityje.

„EMBank“ turi Europos Centrinio Banko (ECB) išduotą licenciją ir yra SEPA, SWIFT ir TARGET2 narys. Bankas teikia apyvartinio kapitalo ir investicines paskolas, ypač mažoms ir vidutinėms įmonėms. Bankas taip pat siūlo bankininkystės, kaip paslaugos (angl. Banking as a Service, BaaS), sprendimus.

 

Reklama