Elektrėnų savivaldybėje – Jaunimo veiksmo diena

Elektrėnai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Elektrėnų savivaldybės inf.

Balandžio 6 d. Elektrėnų savivaldybėje vyko jau tradicija tapęs renginys – Jaunimo veiksmo diena. Mokiniai iš skirtingų savivaldybės mokyklų varžėsi dėl pagrindinio prizo – net 1000 Eur, siekdami įgyvendinti originalią idėją.

Renginyje atkakliai dirbo net 8 komandos:  „Staliukų komanda“, „Lenk jauną, kol medis“ iš Vievio gimnazijos, „Semeliškių gimnazijos mokiniai“, „SGMT“ iš Semeliškių gimnazijos, „Versmė JR“, „Versmiečiai“ iš Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos, „Ąžuolynas“ iš Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazijos ir „Kietai“ iš Kietaviškių progimnazijos.

Dalyvių diena prasidėjo Administracijos direktoriaus Gedimino Ratkevičiaus sveikinimu ir jaunimo reikalų koordinatorės Kristinos Vaiciukaitės padėka dalyviams bei organizatoriams. Vėliau jaunimui projektų rašymo mokymus vedė Jaunimo reikalų tarybos narys Paulius Sagevičius, paskaitą apie jaunimo aktyvumą skaitė Jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Liveta Kazlauskaitė. Tuomet jaunuoliai, pasitelkę Elektrėnų savivaldybės administracijos darbuotojų ir Jaunimo reikalų tarybos narių pagalbą, ėmėsi rašyti projektus. Mokiniai bendravo su rėmėjais, įvairiais specialistais, projektams kūrė originalius vizualus, vaidinimus, prezentacijas.

Produktyvios dienos pabaigoje komandos pristatė savo darbo rezultatus ir kiekvienas individualiai balsavo už labiausiai patikusį projektą. Visų dalyvių balsai sudarė 50 % galutinio rezultato, o likusią dalį lėmė Jaunimo reikalų tarybos narių balsai. Renginio laimėtojais tapo „Versmiečiai“ su projektu „Keliam laipsnius 2023“. Tai unikalus vasaros atidarymo festivalis su Lietuvos pop žvaigždėmis, žymiais tinklalaidžių vedėjais ir kt.