Ekspertė paaiškino, kodėl užimti vyrai neturėtų domėtis „Instagram“ modelių nuotraukomis

Ekspertė paaiškino, kodėl užimti vyrai neturėtų domėtis „Instagram“ modelių nuotraukomis
Lietuva
Freepik.com nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Terapeutė ir santykių patarėja Kelly Armatage „TikTok“ vartotojams paaiškino, kodėl rimtuose santykiuose esantys vyrai netūrėtu sekti socialinių tinklų modelių paskyrų, mėgti ar komentuoti jų nuotraukas ar kitaip su jomis bendrauti.

„Ar kada nors prigavote savo mylimąjį žiūrintį į „Instagram“ modelius? Tas jausmas, kai jūsų partneris spaudžia mygtuką „patinka“ ant modelio su mažyčiu bikiniu, dažnai gali vesti iš proto, kartais tai baigiasi ir nereikalingomis isterijomis“, – sako terapeutė K. Armatage.

Santykių ekspertė pasakoja, ką turėtų daryti moterys, kai vaikino entuziazmas pradeda slinkti į nepriekaištingų figūrų savininkes.  

Į pagalbą pasitelkusi popierių ir rašiklį, terapeutė piešė schemas, kurios padėjo suprasti vyrų psichologiją. Pasak jos, dviem žmonėms užmezgus rimtus monogamiškus santykius – įsivyrauja monotonija. Kas kart vyrui užėjus į socialinius tinklus ir juose pamačius dailių modelių nuotraukas, kuriose viskas atvira, jis akimirksniu gauna dopamino į smegenis.

„Kiekvieną kartą išvydęs tokias nuotraukas vyras apsvaigsta. Nuolatos stebėdami tokį turinį vyrai spaudžia mygtuką „patinka“, kartais tai daro tikėdamiesi, kad modelis atsakys į jo simpatijas ar komentarus“, – aiškino K. Armatage

Santykių ekspertė aiškina, kad vyrai giliai širdyje gali tikėtis, jog internetinės simpatijos atkreips į juos dėmesį, tačiau šios fantazijos neišsipildo. Pasak jos – „šiems modeliams iš tikrųjų rūpi pinigai, o ne ryšis su šiais vaikinais“.

„Tai yra rimta santykių problema. Moteriai nepatinka, kad jos partneris seka „Instagram“ modelius, kartu tai rodo vyro emocinės brandos stoką bei pagarbos savo antrai pusei stoką“, – atskleidė terapeutė.

Ekspertė praneša, kad viltis dar neprarasta

K. Armatage dalijasi patarimais, kuriais tūrėtų pasinaudoti moterys, atsidūrusios tokioje situacijoje.

„Visų pirmą turite nustoti jaustis nesaugiai savo santykiuose. Jei vyras jums sako, kad sureikšminate menkniekius – nenusileiskite ir gerbkite save“, – patarimus vardijo ekspertė.

Pasak jos, negalima racionalizuoti vyro elgsenos.

„Sakydamos, kad visi vyrai taip daro, jūs klystate. Tik įskaudinti ar emociškai nesubrendę vyrai taip elgiasi“, – tęsė ji.

Konsultantė pataria nustatyti ribas, kad vaikinas suvoktų, jog jo veiksmai yra netinkami. Tačiau jei vyras nesileidžia į diskusijas ir nesutinka su tuo, ką sakote, jums patariama tokius santykius palikti užnugaryje.

K. Armatage teigia, kad vieniši vyrai gali sekti, ką tik panorėję, tačiau taip elgtis neturėtų užimtieji. Mokomajame vaizdo įraše, ji ragino vaikinus turėti daugiau pagarbos savo santykiams, o moterims pasiūlė palikti santykius jei juose nesijaučia laimingomis.