Ėjikė B. Virbalytė iškovojo pergalę Alytuje

Alytus

Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Reporteris ViktorijaŠaltinis: Etaplius.lt

40930

Penktadienį Alytuje vyko EA sportinio ėjimo „Permit meeting“ varžybos - 44-asis sportinio ėjimo festivalis „Alytus - 2018“. Kartu vyko Lietuvos sportinio ėjimo čempionatas ir jaunimo pirmenybės.

20 km tarp moterų pirmoji baigė Brigita Virbalytė-Dimšienė (1 val. 31 min. 24 sek.). Antrąją vietą užėmė graikė Antigoni Ntrismpioti (1:32.34). Trečia finišavusi Živilė Vaiciukevičiūtė (1:33.16) iškovojo Lietuvos čempionato sidabro medalį.

Greičiausias vyru 20 km distancijoje buvo vokietis Christopheris Linke (1:21.10), antras - rusas Vasilijus Mizinovas (1:21.45), trečias - ukrainietis Ivanas Losevas (1:23.12). Lietuvos čempionatą laimėjo aštuntas finišavęs Arturas Mastianica (1:26.30).

Jaunimo grupėje 10 km greičiausiai įveikė prancūzas Justinas Bournieras (44.07) ir Austėja Kavaliauskaitė (52.52). Lietuvos jaunimo čempionais tapo Paulius Juozaitis (Birštonas, 49.48) ir A. Kavaliauskaitė (Vilnius-Kėdainiai, 52.52).

Tarp veteranų 10 km pirmieji baigė graikas Isaias Tsitoglou (52.53) ir slovėnė Jasna Milenovič (1.18.14).

Šeštadienį varžybų dalyviai keliaus į Simną, kur kartu su jaunaisiais ėjikais dalyvaus Lietuvos partizanų pagerbimo šventėje ir Lietuvos sportinio ėjimo taurės varžybos.