Eismo sąlygas didžiojoje šalies dalyje sunkina snygis ir plikledis

bns sniegas
Lietuva
BNS/Fotobanko nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Eismo sąlygas didžiojoje šalies dalyje pirmadienio rytą sunkina snygis ir plikledis, dieną pustys, pranešė Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Sudėtingos eismo sąlygos dėl buvusio ar besitęsiančio snygio bei susiformavusio plikledžio ypač fiksuojamos rytų ir šiaurės Lietuvoje, Kretingos, Šilalės, Šilutės, Alytaus, Vilkaviškio rajonuose. Čia valstybinės reikšmės kelių dangos daug kur provėžotos, padengtos puraus ar prispausto sniego sluoksniu, daugelyje rajonų – iki 10 cm.

Ukmergės, Širvintų, Varėnos, Joniškio, Trakų ir Prienų rajonuose magistralinių kelių dangos drėgnos arba šlapios, yra slidžių kelių ruožų rajoninės reikšmės keliuose.

Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Dieną eismo sąlygas sunkins snygis ir pustymas. 

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną daug kur krituliai, vyraus nedidelis snygis. Oro temperatūra – nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.