Dviratininką V. Lendelį Maskvoje sustabdė trauma

Lietuva

Reporteris ViktorijaŠaltinis: Etaplius.lt

39773

Rusijos sostinėje vykstančių 14-ųjų tarptautinių dviračių treko varžybų „Grand Prix of Moscow“ (UCI I kategorija) sprinto rungtyje puikiai lenktyniavo Vasilijus Lendel, tačiau Lietuvos dviratininką sustabdė trauma. Preliminariais duomenimis, Vasilijui lūžo dešinysis raktikaulis.

V. Lendelis, kurį treniruoja Dmitrijus Leopoldas, atrankoje trečiadienį pasiekė didmeistrišką rezultatą. Jis 200 m distanciją iš eigos įveikė per 9,476 sek. (vid. gretis - 75,981 km/val.) ir užėmė pirmą vietą. Tai - asmeninis Vasilijaus rekordas. Šios rungties pasaulio rekordas - 9,347 sek.

Lietuvos dviratininkas užtikrintai pasiekė pusfinalį, kuriame ketvirtadienį kovojo su japonu Yuta Wakimoto (5 virta atrankoje). Iki pirmojo važiavimo finišo likus keliems metrams, V. Lendel griuvo. Jis dėl patirtos traumos buvo išgabentas į ligoninę.

V. Lendelis praėjusį sezoną pasaulio taurės varžybų sprinto rungtyje iškovojo aukso ir sidabro medalius.