Dviejų įstaigų vadovams – pasiūlymas apsispręsti dėl tolimesnio darbo

0001_naujienos-2023-08-24-04-1_1692872200
Radviliškis
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Radviliškio rajono savivaldybė

Radviliškio ligoninės direktoriui Vaidui Smalinskui ir Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos direktorei Rasai Dagienei rajono Savivaldybės vadovai pasiūlė apsvarstyti, ar jie gali toliau eiti savo pareigas. Toks pasiūlymas įstaigų vadovams pateiktas, kadangi nuolat gaunama skundų dėl jų veiklos.

Radviliškio ligoninės vadovas V. Smalinskas labai dažnai sulaukia pacientų skundų dėl jų aptarnavimo ir priežiūros gydymo įstaigoje. Neseniai šioje įstaigoje buvo atliktas auditas, kurio metu paaiškėjo, kad pacientams nebuvo teikiamos Geriatrijos dienos stacionaro paslaugos, nors šis skyrius, įkurtas pasinaudojus ES lėšomis, jau galėjo veikti nuo šių metų vasario pradžios. Be to, iki šiol nepradeda veikti ir kompiuterinis tomografas, įsigytas už Savivaldybės biudžeto lėšas, nors šis prietaisas įstaigoje privalėjo būti jau nuo sausio 1 dienos. Auditoriai ligoninės vadovui išsakė ir daugiau pastabų.

Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos direktorės R. Dagienės elgesiu Savivaldybės vadovams skundėsi ir mokiniai, ir vaikų tėvai, ir patys pedagogai, kurie mokyklos vadovę kaltina didžiule arogancija ir perdėtu galios demonstravimu, dėl to švietimo įstaigoje susidaręs labai blogas mikroklimatas, dėl kurio nuolat keičiasi pedagogai, o neseniai mokyklą norėjo palikti net dvi mokinių klasės.

Pasak rajono vadovų, jie privalo reaguoti į gyventojų skundus ir priimti reikalingus sprendimus. Rajono vadovų žodžiais, jie nori, kad Radviliškio ligoninės pacientai gautų pačias geriausias gydymosi sąlygas ir tinkamą slaugą bei priežiūrą, o švietimo įstaigose neturi tvyroti baimės atmosfera ir neturi būti dirbama stalininiais metodais.