Dukart bažnyčią Anykščiuose apvogusiam ukmergiškiui skirta laisvės atėmimo bausmė

Anykščiai
Pexels.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Praėjusių metų rudenį dukart bažnyčią Anykščiuose apvogęs 22 metų ukmergiškis L. S. nuteistas laisvės atėmimo bausme, pranešė Generalinė prokuratūra.

Teisėsaugos duomenimis, Anykščių Šv. Mato Evangelisto bažnyčia buvo apvogta praėjusių metų spalio 31 ir lapkričio 10 dienomis. Pirmą kartą, matant bažnyčioje buvusiai moteriai, pavogta 50 eurų vertės aukų dėžutė su joje laikytais 70 eurų. Po mažiau nei dviejų savaičių pastebėta, kad sulaužytos dvi šioje bažnyčioje buvusios aukų dėžutės ir iš vienos jų pavogta 500 eurų. Iš viso bažnyčiai padarytas 620 eurų nuostolis.

Dėl vagysčių buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tyrimą atliekantys policijos pareigūnai, analizuodami bažnyčioje įrengtų vaizdo kamerų įrašus, greitai nustatė įtariamąjį. Ukmergės rajono gyventojas L. S. policijai jau buvo gerai žinomas dėl anksčiau įvykdytų vagysčių, plėšimo ir sukčiavimo.

Anot prokuratūros, sausio 18 dieną Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmai paskelbė L. S. apkaltinamąjį nuosprendį.

„Kadangi kaltinamasis savo kaltę pripažino ir baudžiamoji byla teismo posėdyje išnagrinėta atlikus sutrumpintą įrodymų tyrimą, jam skirta laisvės atėmimo bausmė sumažinta trečdaliu. Iš viso, subendrinęs su pernai gruodį Kauno apylinkės teismo Jonavos rūmų skirta bausme už kitą vagystę, ukmergiškiui teismas skyrė 1 metų 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmę“, – teigiama prokuratūros pranešime spaudai.