Sportas2017 m. Lapkričio 18 d. 18:51

„Vytauto“ krepšininkai nugalėjo „Nevėžio“ ekipą

Birštonas

20651

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) šeštadienį Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda namuose 92:78 (31:20, 17:24, 22:18, 22:16) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

„Vytautas“ pirmąjį kėlinį laimėjo 11 taškų skirtumu, bet įpusėjus rungtynėms pirmavo tik 48:44. Po trečiojo kėlinio šeimininkai vėl kiek nutolo (70:62), o per paskutines 10 min. dar labiau padidino pranašumą ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Šeimininkams 20 taškų pelnė Eigirdas Žukauskas (8 atk. kam.), 13 - Egidijus Dimša, po 12 - Denisas Lukašovas bei Tomas Dimša, 11 - Edvinas Šeškus.

„Nevėžio“ gretose 17 taškų surinko Rihardas Kuksikas, 13 - Malkolmas Grantas (Malcolm Grant), 11 - Džeimsas Vudardas (James Woodard), 10 - Gabrielius Maldūnas.

„Nevėžis“ (3 pergalės/7 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima septintąją vietą, o „Vytautas“ (2/9) su Utenos „Juventus“ ir „Šiaulių“ ekipomis dalinasi 8-10 pozicijas.