Sportas2019 m. Gegužės 25 d. 09:01

Druskininkuose - kovos dėl medalių porinėse ir žiedinėse lenktynėse

Alytus

85340

Penktadienį Druskininkuose prasidėjo Lietuvos dviračių sporto porinių ir žiedinių lenktynių čempionatas. Pirmąją varžybų dieną jauniai ir jaunučiai medalius išsidalijo porinėse lenktynėse. Daugiausiai medalių - šeši - įteikti Šilalės rajono dviračių sporto klubo „Kvėdarna“ atstovams, treniruojamiems Kęstučio Česaičio. Keturi medaliai atiteko Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos (PRSSG) dviratininkams, treniruojamiems Algimanto Buivido.

Jaunių merginų 18 km lenktynes laimėjo Rimantė Žiliūtė („Kvėdarna“) ir Paulina Patinskaitė (PRSSG). Sidabro medaliai atiteko Ramutei Šiugždinytei (Kauno SM „Gaja“/„Litubel Staki Parket“) ir Elvyrai Bugajevaitei (Vilniaus miesto SC/„Sietynas“, +8,5 sek.), o bronzos - Aistei Janavičiūtei ir Gretai Puodžiūnaitei (Vilkaviškio SM/„Aira“, +45,8 sek.).

Jaunių vaikinų 21 km lenktynėse auksą iškovojo Aivaras Mikutis („Kvėdarna“) ir Mantas Bitinas (PRSSG). Sidabrą pelnė Eitvilas Aželis ir Žygimantas Norutis (abu - VMSC/„Vitus“). Jie nugalėtojams pralaimėjo 3,2 sek. Bronzos medaliais pasipuošė Rokas Dirmantas (Klaipėdos „Viesulo“ SC/„Pajūris“) ir Arminas Bagdonas (PRSSG, +29,1 sek.).

Jaunučių merginų 15 km lenktynėse pirmąją vietą užėmė Auksė Strainytė ir Gustė Stanišauskaitė (abi - „Kvėdarna“). Sidabras atiteko Rūtai Rastauskaitei (PRSSG) ir Gretai Baskevičiūtei (Utenos DSC, +28,1 sek.), o bronza - Kotrynai Strakšytei (Utenos DSC) ir Aušrinei Žvirblytei (Mariaus Bernatonio dviračių akademija, +2.01,2).

Jaunučių vaikinų 18 km lenktynes laimėjo Gediminas Kubelskas ir Arminas Kašauskas (abu - Kauno SM „Gaja“/„Litubel Staki Parket“). Sidabrą pelnė Kristijonas Tarvydas ir Kristupas Mikutis (abu - „Kvėdarna“, +18,9 sek.), o bronzą - Rokas Adomaitis ir Arvydas Žukauskas (abu - Klaipėdos „Viesulo“ SC/„Klaipėda“, +46,2 sek.).

Čempionatą organizuoja Lietuvos dviračių sporto federacija kartu su Druskininkų sporto centru. Šeštadienį vyksta žiedinės lenktynės.