Druskininkuose aptarti svarbiausi Greitosios medicinos pagalbos centralizacijos klausimai

Druskininkai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Druskininkų savivaldybė

Praėjusią savaitę Druskininkuose lankėsi ir su savivaldybės vadovais, Pirminės sveikatos priežiūros centro vadovybe ir greitosios medicinos pagalbos personalu susitiko Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties direktorius Nerijus Mikelionis, direktoriaus pavaduotoja medicinai Ilona Kajokaitė ir Slaugos padalinio vadovas Donatas Paliulionis. Susitikimo metu aptarti Greitosios medicinos pagalbos centralizacijos klausimai.

„Mums svarbiausia, kad mūsų gyventojai ir svečiai visai nepajustų centralizacijos – paslaugos turi būti teikiamos kokybiškai ir operatyviai. Susitikime dar kartą pažymėjau, kad mums, kaip kurortui, kaip pasienio savivaldybei, susiduriančiai su daug daugiau iššūkių nei kitos savivaldybės, gyvybiškai svarbu turėti bent 3 GMP brigadas. Nesvarbu, kam priklausys greitosios medicinos pagalbos tarnyba, svarbiausia, kad paslaugos mūsų žmonėms nenukentėtų, o laikui bėgant – gerėtų“ – sakė meras R. Malinauskas.

Susitikimo metu aptarti paslaugų teikimo, darbo sutarčių, užmokesčio, atostogų ir kitų socialinių garantijų perkėlimo į naują darbovietę, darbo krūvio, įrangos atnaujinimo ir daugelis kitų aktualių klausimų.

Primename, kad nuo liepos 1 dienos Greitoji medicinos pagalba bus teikiama centralizuotai įkūrus vieningą, visoje šalyje veikiančią tarnybą su penkiais teritoriniais Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio padaliniais.

Šiuo metu Druskininkų greitosios medicinos pagalbos brigados yra VšĮ Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centro struktūroje, o nuo liepos priklausys Greitosios medicinos pagalbos tarnybos Kauno padaliniui.