Druskininkų švietimo srities atstovių rankose – „Švietimo lyderystės“ magistro diplomai

be1c778c089131b6d50fcf74f40abc709216edd21670da4ca6b8b97bc54bdd8d
Druskininkai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Druskininkų savivaldybė

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai susitiko su ISM „Švietimo lyderystės“ programos magistro studijas baigusiomis lopšelio-darželio „Žibutė“ direktore Rasa Vaisietiene, M. K. Čiurlionio meno mokyklos vadove Ona Olšauskiene ir Švietimo skyriaus vedėja Jurgita Naruckiene.

„Džiaugiuosi, kad vadovauju komandai, kurios naria nori kelti kompetencijas ir  įgyti naujų žinių. Sveikinu įgijus magistro laipsnį ir linkiu, kad įgytos žinios būtų naudojamos kasdien gerinant Druskininkų švietimo srities kokybę“,  – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

„ISM „Švietimo lyderystės“ programa yra nereali. Tai vieta, kur susirenka švietimo srities profesionalų bendruomenė, kuri siekia kurti inovatyvią ir pažangią švietimo sistemą. Programa suteikia žinių, skatina tobulėti ir motyvuoja veikti. Mano patirtis šioje programoje buvo neįkainojama - studijų metu gautos įžvalgos leido iš naujo pažvelgti į savo darbą ir tvirčiau jaustis savo rolėje. Džiaugiuosi užmezgusi naujus ryšius su švietimo lyderiais, su  kuriais ir toliau sėkmingai bendradarbiausime“,  – sako J. Naruckienė.

„Žinių kaupimas, jų ieškojimas, mokymasis mane lydi  nuolat – to reikalauja pats gyvenimas. O kaip aš pasirinkau studijas? Tai lėmė Dianos Brown skambutis. Pokalbis su tuometine Švietimo skyriaus vedėja mane įkvėpė naujai, drąsiai, prasmingai ir labai įdomiai ISM kelionei. Ar buvo sunku? Ar vertėjo? Ar reikėjo? Tikrai TAIP! Šiame universitete susitinka siekiantys daugiau – pasiryžę eiti pirmyn ir drąsūs nežinoti visko. Čia mokomės iš geriausių analizuoti, kritiškai mąstyti, komunikuoti. Šios studijos ne tik praplėtė akiratį, papildė žinių kuprinę, bet ir leido pažinti daugybę žmonių, su kuriais tikiu bendravimas tęsis ir toliau! Dėkinga Druskininkų savivaldybės administracijai už galimybę rinktis šias studijas. Jaučiu pareigą dirbti Druskininkų miesto švietimo srityje dar geriau ir eiti progreso keliu“ – sakė R. Vaisietienė.

„Gyvenime siekiu nuolat tobulėti, mokytis naujų dalykų, išplėsti savo turimas kompetencijas, pastiprinti vadybinius gebėjimus, kelti kvalifikaciją kaip vadovė įgyjant naujų žinių apie lyderystės tendencijas švietimo srityje. ISM „Švietimo lyderystės“ studijos buvo puiki galimybė to pasiekti, pasitarnavo ne tik tobulėjimui, greitesniam profesiniam augimui bet ir pažinčiai su savo sričių profesionalais. ISM universiteto studijų programa „Švietimo lyderystė” yra tiesiogiai susijusi su mano darbu, todėl įgytos žinios iš patyrusių ISM bei užsienio universitetų dėstytojų prisidės prie įstaigos, kuriai šiuo metu vadovauju, tolesnio sėkmingo augimo, padės pasiekti geresnių kokybinių rodiklių mokinių mokymosi rezultatuose bei užtikrins palankiausią terpę lyderystės vystymuisi tiek mokinių, tiek kolektyvo tarpe. Studijos ISM - iššūkis bei įkvėpimas ateičiai, dabar galiu toliau drąsiai, užtikrintai tęsti savo kelionę švietimo ir lyderystės srityse bei aktyviai prisidėti prie naujausių tendencijų diegimo Druskininkų mieste. Esu labai dėkinga Druskininkų savivaldybės vadovams už galimybę studijuoti ISM“,  – sakė O. Olšauskienė

Druskininkų savivaldybė, norėdama tobulinti ir kelti mokytojų ir mokyklų vadovų kompetencijas, prisijungė prie „Švietimo lyderystės“ programos ir pakvietė švietimiečius dalyvauti atrankoje bei gauti finansavimą studijoms.

Keturios magistrantės – „Ryto“ gimnazijos direktorė Žaneta Krivonienė, „Atgimimo“ mokyklos direktorė Aušra Keturkienė, „Saulės“ mokyklos matematikos mokytoja Jūratė Tuinylienė ir Švietimo skyriaus vyr. specialistė Monika Vaikšnorienė – jau baigė šias studijas.