Druskininkų savivaldybės krepšinio čempionato finalo rezultatai

Alytus

G.Grigo nuotraukos

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

73637

Šeštadienį Druskininkų Sporto centre sužaisti krepšinio čempionato finalai. Dėl 3-4 vietos rungėsi „D&D“ bei „Krantinė 3000“ komandos.

Po įnirtingos kovos pergalę iškovojo ir prizinę trečiąją vietą laimėjo „D&D“ komanda rezultatu 88:80. Prieš didįjį finalą buvo sužaistos estafečių bei tritaškių metimo konkursai, kuriuose dalyvavo visą sezoną dalyvavusių komandų atstovai. Estafečių varžybas laimėjo „Krantinė 3000“ komandos atstovai, o tritaškių metimo konkursą laimėjo „Alėjos Ąžuolas“ komandos narys. Finalo varžybas laimėjo ir nugalėtojų titulu pasipuošė „Alėjos Ąžuolas“ komanda, rezultatu 103:96 laimėjusi prieš "Techpro" komandą. Medalius prizininkams įteikė Druskininkų mero pavaduotojas L. Urmanavičius ir Sporto centro direktorius V. Matkevičius.

Pertraukų metu susirinkusiems renginio svečiams koncertavo Rūtos Barkauskienės bei Ronatos Balkaitienės duetas, Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos pučiamųjų orkestras, šoko šiuolaikinių šokių grupė „Opus“.