Druskininkų „pragaro kelias“ remonto greitai nesulauks

Druskininkai
Facebook grupės „Pagalba vairuotojams Druskininkų“ nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Druskininkų savivaldybės gyventojai jau ne kartą kėlė klausimą dėl tragiškos būklės kelio Druskininkai-Švendubrė remonto. Savivaldybė tikrai mato poreikį šį kelią remontuoti, mat jis kelia pavojų eismo dalyvių saugumui. Tačiau, kaip dažnai nutinka, šis kelias priklauso ne savivaldybei, o Lietuvos automobilių kelių direkcijai. Ši nemano, kad jį reikėtų skubėti remontuoti.

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas neslėpė pasipiktinimo: remonto laukiančių kelių sąraše šis šiuo metu yra 3257-oje vietoje. 

„Ne vieną kartą kreipėmės į Direkciją, nes šis jiems priklausantis kelias yra ypatingai prastos būklės, duobėtas, pavojingas saugiam vairavimui, kasdien gyventojams, kurorto svečiams, pasienio pareigūnams. Jis kelia grėsmę patekti į avarines situacijas ar eismo įvykius, kurie gali pasibaigti tragiškomis pasekmėmis. Čia taikyta eksperimentinė kelio danga taip pat nepasiteisino, kelio būklė išlieka kritinė.

Dalinuosi Automobilių kelių direkcijos raštu-atsakymu į eilinį mūsų prašymą spręsti problemas. 

Meistriškai surašytas neigiamas atsakymas, o pavojų gyvybėms keliantis kelias prioritetinių kelių sąraše vis labiau krenta žemyn.

Dabar jis 3257 vietoje – tokiais tempais remonto nesulauksime ne tik mes, bet ir mūsų vaikai. 
Kol mes bandome rasti sprendimą su Automobilių kelių direkcija, druskininkiečiai kelią jau praminė pragaro keliu“, – socialiniuose tinkluose rašė savivaldybė meras.