Druskininkiečių patogumui – keturios naujos konteinerių aikštelės

ce827fca8e61cda21a2aef224b8963b2a1b5fb91a0c576628d6c5da9365dae9a
Druskininkai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Druskininkų savivaldybė

Druskininkų gyventojai ir svečiai nuo gruodžio 19 dienos jau gali naudotis keturiomis naujomis konteinerių aikštelėmis, įrengtomis Dabintos g. 5C, M.K. Čiurlionio g. 114, Sveikatos g. 18, I. Fonbergo g. 8.

Visose aikštelėse yra po penkis pusiau požeminius konteinerius, skirtus maisto, plastiko, popieriaus, stiklo ir mišrioms atliekoms. Prie konteinerių sumontuoti informaciniai stendai, kuriuose nurodoma, kaip teisingai rūšiuoti atliekas, o vežėjai informuoti, kad užtikrintų konteinerių aptarnavimą.  

„Naujos aikštelės su savivaldybe suderintose vietose įrengiamos gyventojų patogumui, geresniam rūšiavimui užtikrinti ir, žinoma, tai prisideda prie bendro modernesnio, gražesnio kurorto vaizdo“, - sakė Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Algirdas Reipas.

Druskininkų savivaldybėje iš viso yra įrengta 102 konteinerinės aikštelės. Jų tinklas, atsižvelgiant į gyventojų poreikius, nuolat plečiamas, aikštelės modernizuojamos, rekonstruojamos, atnaujinant bei įkasant papildomus konteinerius.