Klaipėda

Klaipėdos "Dragūno" nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

38068

Klaipėdos „Dragūnas“ apgynė Lietuvos rankinio lygos (LRL) čempiono titulą. Klaipėdiečiai savo žiūrovų akivaizdoje trečiąsias serijos rungtynes prieš Vilniaus „Šviesą“ trečiadienį laimėjo 31:27 (18:10), o seriją iki trijų pergalių - 3-0.

Nuo pat rungtynių pradžios drausmingai žaidę Klaipėdos rankininkai pradėjo kontroliuoti rungtynes. Įpusėjus pirmajam kėliniui „Dragūnas“ pirmavo 10:6, o „Šviesai“ nesurandant savojo žaidimo puolime, Klaipėdos klubas vilniečius baudė greitų atakų metu. Prieš ilgąją pertrauką „Dragūnas“ jau turėjo 8 įvarčių persvarą (18:10).

Antrajame kėlinyje Vilniaus klubui intrigos sugrąžinti jau nepavyko. Nors „Šviesa“ pora kartų priartėjo iki 6 įvarčių atsilikimo, tačiau perlaužti rungtynių jiems taip ir nepavyko. Susitikimo pabaigoje vilniečiai dar sumažino savąjį atsilikimą, tačiau pergalę šventė „Dragūno“ rankininkai, kurie antrus metus iš eilės „sausu“ rezultatu laimėjo finalo seriją.

Klaipėdiečiams 9 įvarčius pelnė Laurynas Palevičius, 5 - Gintaras Cibulskis, 4 - Lukas Vanagas.

„Šviesos“ ekipoje 11 kartų pasižymėjo Valdas Drabavičius, 6 - Karolis Antanavičius, 5 - Tomas Bernatavičius.

„Dragūnas“ atkrintamosiose varžybose nesuklupo nei karto. Ketvirtfinalyje Artūro Juškėno vadovaujama komanda 2-0 įveikė Varėnos „Ūlą“, pusfinalyje tokiu pat rezultatu įveiktas Kauno KTU klubas, o finalo serijoje 3-0 nugalėta „Šviesa“. Nuo 2010 metų Klaipėdos klubas tik kartą netapo lygos čempionu, 2015-2016 m. sezone jį finale buvo įveikęs Alytaus „Varsos“ ekipa.

Trečiąją vietą lygoje užėmė Kauno „Granito-Kario“ ekipa, kuri mažajame finale 2-0 pranoko KTU rankininkus.