Dovana melomanui: 3SUNC jubiliejinis albumas „10 metų rajone“

BeFunky-collage
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Artėjant šventiniam laikotarpiui neabejotinai pradedame kurti planus ir galvoti, kaip nustebinti savo artimuosius didžiausių metų švenčių proga. Šį klausimą sau uždavė ir žinoma šiauliečių grupė 3SUNC. Prisiminę, jog šiais metais suėjo lygiai 10 metų nuo grupės susikūrimo, jie leidosi į dar vieną kūrybinę kelionę ir suskubo planuoti jubiliejinį „10 metų rajone“ albumą.

Milijonines „YouTube“ kanalo peržiūras grupė pasiekė savo ironišku ir humoristiniu repo stiliumi nagrinėjant šių dienų aktualijas, tad ir kurdami jubiliejinio CD dizainą nepasikuklino ir į viską pažvelgė su šypsena. Nepaisant užimtumo, vyrai įvykdė savo užsibrėžtą tikslą laiku ir albumas jau pasiekiamas fiziniu formatu. 

Grupė neslepia, jog „10 metų rajone“ albumo klausytojai atras ne tik hitais tapusias dainas, tokias kaip „Ponas lizingas“, „Mum i čia gerai“, „Kas čia rajone“ bet išgirs ir siurprizų, kurių nėra jokiose kitose platformose.

Visi, kuriems nusibodo sukti galvą, kaip pradžiuginti save ar artimą rajono bičiulį - gali drąsiai rašyti žinutę į www.facebook.com/3sunC grupę ir užsisakyti naująjį 3SUNC albumą jau dabar. Albumų kiekis ribotas.

Grupė 3SUNC (Dovydas, Tomas ir Edgaras) susikūrė 2013 m. Šiauliuose. Nuo susikūrimo dalyvavo begalėje renginių ir pelnė ne vieną apdovanojimą. Debiutinis grupės albumas „Kas čia rajone“ buvo išleistas dar 2014 metais.

Dar daugiau idėjų ir patarimų šventinėje Etaplius.lt rubrikoje „Lengvos Kalėdos“!

Reklama