Donatas Montvydas sudrebino Kauną su koncertu 1987, o dabar ruošiamasi sudrebinti ir Šiaulius

Donatas Montvydas sudrebino Kauną su koncertu 1987, o dabar ruošiamasi sudrebinti ir Šiaulius
Šiauliai
anonymous anonymous Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Vieno talentingiausių šalies atlikėjų Donato Montvydo svajonė tapo realybe. Gruodžio 27d. vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje įvykęs svarbiausias jo karjeros koncertas daugeliui tapo metų įvykiu. Grandiozinį šou gerbėjai sutiko įspūdingomis ovacijomis. O dabar Donatas Montvydas ruošiasi sudrebinti Šiaulių areną balandžio 16 dieną.

Šie metai Donatui Montvydui – ypatingi. Ką tik visose skaitmeninėse muzikos platformose gerbėjams į rankas atidavęs savo naujausią albumą „1987“, atlikėjas nesiruošia sustoti. Priešingai – su galinga jėga jis grįžta į Šiaulių areną ir sako: „Tai bus labai svarbus koncertas Šiauliuose, kurio šiauliečiai nematė ilgą laiką“.

Žinomiausias šalies atlikėjas per savo muzikinę karjerą jau spėjo surengti keturis grandiozinius pasirodymus didžiausioje arenoje šalyje. Tai, kas laukia gerbėjų šių metų balandžio 16-ą dieną Šiauliuose, neabejotinai ilgai įsirėš atmintyje Šiauliečiams. Tiek Donatui Montvydui, tiek jo ištikimai klausytojų miniai, rašoma pranešime spaudai.

„Šiaulių“ arenoje įvyksiantis koncertas jau dabar kruopščiai dėliojamas, o prie vizualinių ir techninių sprendimų prisideda talentingiausi Lietuvos kūrėjai. Atlikėjas neslepia – atsakomybė didžiulė. Ir nors šiuo sudėtingu laikotarpiu gal ir būtų paprasčiausia šiek tiek atsitraukti, Donatas Montvydas pabrėžia, kad tai vienintelis laikas ir vieta parodyti tai, ko Šiaulių žiūrovai ir aplink Šiaulius atvyksiantys žmonės dar nėra matę.

Įspūdingas šou Šiauliuose – tai duoklė ką tik pasirodžiusiam albumui „1987“. Būtent jis paskatino sukurti koncerto konceptą, kur dar ryškiau atsispindės atlikėjo muzikinė retrospektyva, asmeniniai išgyvenimai, didžiausią įtaką karjeroje turėjusios detalės.

 

 

Ore kabančios milžiniškos kinetinės platformos, išskirtinis scenos išplanavimas ir pirotechnikos naujovėmis lydimi muzikiniai akcentai. Garsas bus tik viena iš sudedamųjų šou efekto dalių: „Mano tikslas yra įtraukti žiūrovą į pasirodymą, provokuojant visus įmanomus pojūčius“.

Remiamas turinys 

Redakcija rekomenduoja