Dienos metu Kaune išaiškinta prekyba narkotinėmis medžiagomis

7222_c35f7bc611badcfa271f11aefbe4ad98
Kaunas
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kauno AVPK

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai patruliuodami Kauno mieste, automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėjo asmenis, kurie dienos metu galimai prekiavo narkotinėmis medžiagomis.

Teisėsaugos duomenimis, ketvirtadienį apie 15.45 val. Kaune, Radvilėnų plente, netoli vieno iš Kauno apskr. VPK komisariatų, automobilių stovėjimo aikštelėje, policijos pareigūnai pastebėjo stovintį automobilį „Volkwagen“, kurio viduje sėdėjo 1968 m. gimęs vairuotojas, o greta automobilio stovėjo 1984 m. gimusi moteris ir 1982 m. gimęs vyras. Pastarasis vyras, matant pareigūnams, pro atidarytą priekinių automobilio durelių langą kažką perdavė vairuotojui.

Pareigūnai nusprendė patikrinti asmenis, o privažiavus arčiau – vairuotojo rankose pastebėjo grynuosius pinigus. Kilus įtarimui, atlikta dalinė asmenų apžiūra, kuriuos metu pas automobilio vairuotoją ir šalia automobilio stovėjusį vyrą, galimai pirkėją, rasta narkotinių-psichotropinių medžiagų.

Visi trys kauniečiai, pasak policijos, buvo pristatyti į gydymo įstaigą tyrimui dėl narkotinių-psichotropinių medžiagų vartojimo. Vyrai žinomi policijos pareigūnams už anksčiau padarytas įvairias nusikalstamas veikas.

Kauno apskr. VPK Dainavos policijos komisariato pareigūnai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tai gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Pradėtas tyrimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Už tai gresia viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba bauda arba areštas, nurodo Kauno apskr. VPK.