Didžiausias Europoje sunkvežimių ir autobusų centras įsikurs Kauno rajone

425380563_813454324160342_7683717812546791047_n
Kaunas
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kauno rajono savivaldybė

Savivaldybę pasiekė puiki žinia, kad Kauno rajone įsikurs dar viena stambi įmonė. Iš Kauno savo verslą į Ramučius perkels ADAMPOLIS. Tai įgaliotasis MAN atstovas Lietuvoje, valdantis vieną didžiausių komercinio transporto serviso ir dalių tinklą.

ADAMPOLIS yra įmonių grupė, kuri veiklą vykdo Lietuvoje ir Suomijoje. Ji užsiima prekyba naujais ir naudotais MAN sunkvežimiais bei MAN, NEOPLAN autobusais, sunkvežimių nuoma, teikia serviso paslaugas visų markių sunkvežimiams, autobusams ir priekaboms, prekiauja dalimis sunkiajam bei lengvajam komerciniam transportui, nuomoja ir teikia serviso paslaugas statybinei ir žemės ūkio technikai bei kt.
 
„Džiaugiuosi, kad savo plėtrai jūs pasirinkote šį kraštą, čia kursite naujas darbo vietas. Kauno rajonas yra viena jauniausių ir sparčiausiai augančių savivaldybių šalyje. Verslo plėtra čia taip pat itin sparti – vien pernai įsikūrė 800 naujų verslo subjektų, kurių šiuo metu turime 4800“, – sakė Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.
 
Įmonė planuoja įsikurti Erdvės g., Ramučiuose. 6,3 ha sklype iškils pastatų kompleksas: biurai, servisas, logistikos sandėliai. „Čia įsikurs didžiausias Europoje MAN sunkvežimių ir autobusų centras“, – džiugią žinią pranešė ADAMPOLIS direktorius Ričardas Tverijonas.
 
Vadovas pasakojo, kad įmonė gyvuoja jau 30 metų ir augo palaipsniui. Šiuo metu joje dirba 270 darbuotojų, 40 iš jų – Suomijoje. Pernai vidutinis darbuotojų užmokestis buvo 3300-3400 eurų (bruto).
 
„Šiuo metu pas mus dirba 15-18 proc. darbuotojų iš Kauno rajono. Planuojame augti, tad kursime naujas darbo vietas“, – pabrėžė R. Tverijonas.
 
Naujo komplekso statybas planuojama pradėti šių metų birželį.