Devynmetės lietuvaitės nužudymu Bostone kaltinimai pateikti 22 metų lietuviui

Devynmetės lietuvaitės nužudymu Bostone kaltinimai pateikti 22 metų lietuviui
Pasaulis
Vaizdo stebėjimo kamerų stopkadras
Asta Šiukšterienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Dėl sukrečiančios devynmetės Lilijos Valutytės žmogžudystės ketvirtadienį kaltinimai pateikti lietuviui 22 metų Deividui Skebui, - praneša užsienio žiniasklaida.

Vyrą policija sulaikė šeštadienį popiet Bostono Centrinio parko rajone, praėjus dviem paroms, po to, kai Lilija buvo rasta negyva  Linkolnšyre. 

Žudiko paieškoms buvo pasitelktos gausios pareigūnų pajėgos, itin padėjo stebėjimo kamerų ir visuomenės narių, t. y. pačių gyventojų, suteikta informacija.

Devynmetė buvo užpulta ir mirtinai sužalota peiliu ketvirtadienį apie 18.20 val. Tuo metu ji su savo jaunesne seserimi žaidė gatvėje, vos keli metrai nuo biuro, kuriame dirbo jų mama. Pasak vietos gyventojų, mergaičių žaislinis vežimėlis buvo paliktas įvykio vietoje. 

Vyriausiasis inspektorius Martynas Parkeris sakė: „Tai širdį draskantis atvejis, palietęs daug žmonių Bostone ir apylinkėse". 

Linkolnšyro policija informuoja, kad 22 metų Lietuvos pilietis Deividas Skebas, pirmadienį privalės pasirodyti Linkolno teisme. Pranešama, kad Lilijos nužudymu kaltinamas lietuvis gyveno Bostone, Thoroldo gatvėje.  

Policija devynmetės mirtį apibūdino kaip „visišką tragediją“, o vidaus reikalų sekretorė Priti Patel įvykį pavadino „pasibaisėtinu“. 


Parengta pagal užsienio spaudą

Redakcija rekomenduoja