Pasaulis

Kroatijos ir Maroko rungtynės Pasaulio čempionate. Twitter

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT

254261

Šįvakar dėl trečios vietos Pasaulio futbolo čempionate susitinka Maroko ir Kroatijos rinktinės. 2:1 laimėjo Kroatijos rinktinė.

Šios komandos atidarymo rungtynėse sužaidė lygiosiomis be įvarčių 0:0 ir mažai kas tikėjosi, kad jų dviejų akistata vyks dėl bronzos medalių. Keturių milijonų gyventojų šaliai du kartus iš eilės patekti į Pasaulio taurės finalus atrodė kaip stebuklas (Kroatija 2018 m. Pasaulio taurėje žaidė finale ir nusileido Prancūzijai 2:4).

Marokas taip pat pateikė daug staigmenų šiame čempionate. Komanda laimėjo prieš stiprias Europos komandas – įveikė Belgiją, pasirodė geriau prieš Ispaniją, išsiuntė namo Portugaliją. Atrodė, kad sėkmingai susiklostys lemiamos pusfinalio rungtynės su Prancūzija. Tačiau prancūzai buvo stipresni ir vėl žais finale.

Kroatijos rinktinė greičiausiai žais 4-2-3-1 ir startinis vienuoliktukas bus Livakovic; Stanisic, Sutalo, Gvardiol, Perisic; Modric, Kovacic; Majer, Kramaric, Orsic; Livaja.

Ant atsarginių suolelio: Grbic, Ivusic, Barisic, Erlic, Lovren, Brozovic, Vlasic, Pasalic, Petkovic, Budimir, Sosa, Vida, Juranovic, Sucic, Jakic.

Marokas pasirengęs stiprinti gynybą: 4-3-3: Bono; Hakimi, Dari, El Yamiq, Attiat-Allah; Sabiri, Amrabat, El Khannouss; Ziyech, En-Nesyri, Boufal.

Ant atsarginių suolelio: Aguerd, Saiss, Ounahi, Hamdallah, Zaroury, Chair, El Kajoui, Aboukhlal, Amallah, Ezzalzouli, Cheddira, Tagnaouti, Benoun, Jabrane.

Rungtynėms teisėjaus Abdulrahman Al-Jassim iš Kataro.

Rungtynių pradžia 17:00 val. Lietuvos laiku.

Atnaujinta 17:55 val.

Po pirmo kėlinio 2:1 laimi Kroatijos rinktinė. Kroatai pirmąjį įvartį įumšė septintąją minutę. Pasižymėjo Joško Gvardiol. Marokiečiai atsakomąjį įvartį pelnė po dviejų minučių. Pasižymėjo Achraf Dari. Antrąjį įvartį Kroatijos rinktinė pelnė beveik paskutinėmis antrojo kėlinio minutėmis. 42-ąją minutę pasižymėjo Mislav Oršic.

Iki pertraukos kroatai kontroliavo rungtynių tempą, aštuonis kartus mušė įvarčius (marokiečiai keturis), pusę smūgių skriejo į vartų zoną. Tačiau kroatų žaidimas pažymėtas pražangomis – šešios prieš tris marokiečių. Abi komandos po du kartus kėlė kampinius.

Atnaujinta 19:00 val.

Antrasis kėlinys praėjo be staigmenų. Kroatija neleido marokiečiams prasiveržti ir bent išlyginti rezultatą. Teisėjas du kartus parodė geltonas korteles Maroko rinktinės futbolininkams. Galutinis rezultatas net ir po pridėto rungtynių laiko liko 2:1 Kroatijos naudai.

Didysis finalas tarp Prancūzijos ir Argentinos rinktinių įvyks rytoj (sekmadienį).