Dėl tinklo gedimo visame Raseinių rajone dingo elektra

jason-richard-0lqtbriflvq-unsplash
Raseiniai
Unsplash.com nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Trečiadienį vakare visame Raseinių rajone dėl gedimo trumpam nutrūko elektros tiekimas, Energijos skirstymo operatorius (ESO) teigia, kad tai trumpalaikis tinklo gedimas, dėl kurio nereikėtų nerimauti.

Raseinių rajono meras Arvydas Nekrošius BNS teigė, kad elektros tiekimas sutriko apie 18.45 val., tačiau po kelių minučių jis buvo atnaujintas.

„Visame rajone pajuto gyventojai, kad keletą minučių dingo elektra, vieniems ilgiau, kitiems trumpiau“, – sakė A. Nekrošius.

Meras teigė neatsimenantis, kad toks gedimas būtų įvykęs praeityje, jam nerimą kelia tai, kad vienu metu atsijungė visos rajono elektros pastotės. 

„Tokio gedimo nepamename, kad būtų visame rajone (...) Tokį nerimą kelia, kodėl visame rajone praktiškai visos pastotės atsijungė“, – teigė A. Nekrošius.

ESO atstovė Rasa Juodkienė BNS trečiadienį sakė, kad nerimauti nėra dėl ko – rajone įvyko trumpalaikis tinklo gedimas, kuris operatyviai pašalintas.

„Ten buvo trumpalaikis gedimas, tiekimas iš karto buvo pajungtas – tinklas automatizuotas, tai neužtrunka. Nerimauti nėra ko“, – teigė R. Juodkienė.