Dėl neveikiančio apšvietimo Radviliškyje kreiptasi į Lietuvos automobilių kelių direkciją

0001_naujienos-2023-12-19-2-01_1702972031
Radviliškis
Radviliškio r. savivaldybės nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Radviliškio rajono savivaldybė

Radviliškio rajono savivaldybės administracija sulaukia daug gyventojų nusiskundimų, kad Radviliškį į dvi dalis dalijančiame kelyje, vedančiame nuo Šiaulių į Panevėžį, kai kuriose atkarpose tamsiu paros metu ir vėl neveikia apšvietimas.

Informuojame gyventojus, kad minėtas kelias nepriklauso Radviliškio rajono savivaldybei, o jo savininkas yra AB Lietuvos automobilių kelių direkcija, todėl jos pareiga sutvarkyti sugedusį apšvietimą. 

Šio kelio problemas su Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovais jau anksčiau aptarė Radviliškio rajono meras Kazimieras Račkauskis. Jam buvo pažadėta, kad per Radviliškį einanti šio kelio atkarpa bus atnaujinama ateinančiais metais, sankryžose atsiras papildomos nuovažos. 

„Išgirdau pažadą, kad atliekant remontus bus atnaujintas ir šio kelio apšvietimas, nes, kaip mane informavo, prieš keliolika metų apšvietimo sistema buvo įrengta netinkamai, todėl dėl drėgmės dažnai įvyksta trumpas jungimasis ir elektra nuolat dingsta“, - sakė meras.

Rajono vadovo žodžiais, iki to laiko, kol kelias bus kapitaliai atnaujintas, Lietuvos automobilių kelių direkcijai teks nuolat šalinti gedimus. Iš šį kartą Kelių direkcijai jau pranešta apie neveikiantį apšvietimą ir laukiama, kada jis bus sutvarkytas.