Dauguma apklaustų gyventojų patenkinti Molėtų savivaldybės viešosiomis ir administracinėmis paslaugomis

Dauguma apklaustų gyventojų patenkinti Molėtų savivaldybės viešosiomis ir administracinėmis paslaugomis
Molėtai
Pexels.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Molėtų rajono savivaldybė

2022 m. liepos – rugpjūčio mėnesiais konsultacijų bendrovė UAB „Ideina" atliko Vartotojų pasitenkinimo viešosiomis / administracinėmis paslaugomis Molėtų rajono savivaldybėje tyrimą.

Apklausti 434 nuolatiniai suaugę (18 metų ir vyresni) savivaldybės  gyventojai. Atsakydami į klausimyno klausimus, jie vertino savo gyvenamąją vietovę, bendrą savivaldybės darbą, įvairių sričių paslaugas. Vertinimo rezultatai palyginti su 2017 m. atliktu tokiu pat tyrimu. Tyrimo išvados bus panaudotos Savivaldybės administracijos ir jos valdomų įmonių bei įstaigų teikiamoms paslaugoms gerinti.

Bendras gyventojų pasitenkinimo paslaugomis indeksas nuo 79.0 (2017 m.) pakilo iki 81.9 (2022 m.). Respondentai labiausiai patenkinti švietimo paslaugomis: 85,5 balo iš 100 galimų, mažiau patenkinti socialinėmis paslaugomis (81,6 balo), o mažiausiai jaučia pasitenkinimą paslaugomis verslui (75,2 balo).

Moterys savivaldybės darbą linkusios vertinti palankiau nei vyrai. Taip pat Savivaldybės darbą palankiau vertina ir 65-ių metų ir vyresni gyventojai bei tie, kurių pajamos tenkančios vienam šeimos nariui per mėnesį yra nuo 251 euro ir daugiau.