Daugiausia žuvies pagavęs žvejys apdovanotas mero taure

Daugiausia žuvies pagavęs žvejys apdovanotas mero taure
Pakruojis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pakruojo rajono savivaldybės inf.

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Pakruojo skyriaus iniciatyva surengtos spiningavimo ir žvejojimo varžytuvės. Daugiau negu 20 žvejų ne tik iš Pakruojo, bet ir iš tolimesnių rajonų varžėsi dėl mero Sauliaus Margio taurės ir kitų prizų. Kruojos užtvankoje jėgas išbandę žvejai Jovarų poilsiavietėje apdovanojimų metu buvo pagerbti ir Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos įsteigtais „Patrimpo“ medaliais, kurie nusipelniusiems žvejams įteikti už mėgėjų žvejybos tradicijų puoselėjimą.

Pasibaigus varžyboms Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Pakruojo skyriaus atstovas ir varžybų organizatorius Mykolas Arcimavičius atsakingai svėrė laimikius. Paaiškėjo, kad daugiausia žuvies (daugiau nei 8 kg) sugavo iš Anykščių į Pakruojį atvykęs Vytautas Lisauskas. Jam meras Saulius Margis įteikė vardinę taurę, žvejys taip pat nudžiugintas LR Seimo nario Antano Matulo dovana – istorine vėliava. Antrosios vietos nugalėtoju tapo Biržų gyventojas Vaidas Gučas, trečias daugiausia laimikio sugavęs žvejys – šiaulietis Aurimas Ežerskis.

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininko Virginijaus Kantausko pasirašytos padėkos ir „Patrimpo“ medaliai už žvejybos populiarinimą ir puoselėjimą įteikti žvejams Modestui Mackoniui, Zigmui Ožalui ir Arūnui Jankauskui.