Daugiabučių gyventojams bus dalijami kibirėliai maisto ir virtuvės atliekoms

Birštonas
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Birštono savivaldybės inf.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, įgyvendindamas Atliekų prevencijos ir tvarkymo programos priemonės „Subsidijos ir dotacijos biologinių atliekų surinkimo priemonėms įsigyti“ finansuojamą projektą, nupirko specialius kibirėlius atskiram maisto ir virtuvės atliekų surinkimui.

Šiuos 10 litrų talpos kibirėlius gaus visi regiono savivaldybių daugiabučių namų, kurie naudojasi konteinerinėmis aikštelėmis su maisto atliekų konteineriais, gyventojai. Kartu su kibirėliais jiems bus įteiktos ir maisto bei virtuvės atliekų rūšiavimo atmintinės.

Gyventojams skirti kibirėliai išdalijimui bus perduoti už atliekų tvarkymą atsakingiems savivaldybių specialistams kurie, kartu su gyvenamųjų namų bendrijų pirmininkais, seniūnaičiais pasirūpins, kad maisto ir virtuvės atliekoms skirti kibirėliai pasiektų kiekvieną maisto atliekas rūšiuojantį gyventoją.

Gyvenamųjų namų bendrijų pirmininkus ar daugiabučių namų atstovus dėl kibirėlių atsiėmimo Jūsų namui prašome kreiptis į Birštono savivaldybės administracijos specialistą Irmantą Adamonį, tel. 8 670 57 236.