Daugiabučio gyventojus šiurpina žiurkės

Klaipėda
© Asociatyvi „Vakarų ekspresas“ redakcijos archyvo nuotr.
Eglė Jurevičiūtė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  „Vakarų ekspresas“

Uostamiesčio daugiabučio gyventojai susidūrė su itin nemaloniu dalyku. Jų rūsiuose ir kambariuose įsiveisė žiurkių, kurios ne tik platina ligas, bet ir naktimis graužia elektros laidus.

Neapsikentę susidariusios situacijos, žmonės šaukiasi pagalbos rašydami skundus ir sako esą neišgirsti.

Į miesto Savivaldybę su prašymu padėti kreipėsi viena uostamiesčio gyventoja: „Liepų g. esančiame daugiabutyje su komercinėmis patalpomis bendro naudojimo rūsyje įsiveisė žiurkių. Namo administratorius atsisako valyti bendro naudojimo patalpas (rūsį), motyvuodamas tuo, kad kai kurie daugiabučio gyventojai nesutinka mokėti už valymo paslaugas.

Problema pranešta 2022 m. lapkričio 17 dieną ir iki šiol yra atsisakoma tvarkyti patalpas. Žiurkės graužia elektros laidus, todėl periodiškai tenka kviesti elektrikus.“

Žmonės baiminasi, kad dėl nugraužtų ir nesaugiais tapusių laidų gali kilti gaisras.

Klaipėdos miesto savivaldybės atstovų turimais duomenimis, dėl graužikų kol kas gautas tik vienos šio namo gyventojos skundas, tačiau į jį jau sureaguota ir namo administratorius buvo įpareigotas problemą spręsti nedelsdamas.

Susisiekėme su namą administruojančia bendrove. Jos atstovė patvirtino sulaukusi tokio rašto. Pasak jos, artimiausiu metu planuojama organizuoti visų 28-erių namo butų gyventojų apklausą. Bus išsiaiškinta, koks graužikų paplitimo mastas, ir tuomet nedelsiant imamasi jų naikinimo priemonių.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.