„Darbiečiai“ į merus kelia keturis Seimo narius, Vilniuje – I. Kačinskaitę-Urbonienę

„Darbiečiai“ į merus kelia keturis Seimo narius, Vilniuje – I. Kačinskaitę-Urbonienę
Kėdainiai
BNS/Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Darbo partijos taryba sekmadienį patvirtino kandidatų į merus artėjančiuose savivaldos rinkimuose sąrašą, tarp jų yra keturi dabartiniai parlamentarai.

Vilniaus miesto mere sieks tapti Seimo narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Kėdainių rajono – parlamentaras Viktoras Fiodorovas, Telšių rajono – Seimo narys Valentinas Bukauskas, o Marijampolės miesto – parlamentarė Vaida Giraitytė-Juškevičienė, pranešė partija.

Pasak „darbiečių“ lyderio Andriaus Mazuronio, siekiant pergalės nepaprastai svarbu pasitikėti savimi ir bendražygiais, tikėti savo jėgomis, nebijoti pripažinti savo stipriųjų ir silpnųjų pusių bei aiškūs tikslai ir idėjos.

„Suprantu, kaip nelengva buvo apsispręsti, jūs tapsite mūsų partijos ambasadoriais savo savivaldybėse, bendruomenėse, regionuose ir tai labai svarbu. Ta politinė lyderystė, kurią sutinkate prisiimti, yra itin nelengva, bet ir labai įkvepianti ne tik jus pačius, bet jus supančius žmones“, – bendražygiams sakė A. Mazuronis, cituojamas pranešime spaudai.

„To įkvėpimo šiandien labai reikia, kad bendruomenėje jaustumėmės kaip viena šeima, padėti vienas kitam, eiti petys į petį, kas ypač svarbu rinkimų metu“, – pridūrė jis.

Darbo partija kandidatus kol kas kelia 33 šalies savivaldybėse. Kandidatai dar aštuoniose savivaldybėse bus patvirtinti iki gruodžio.

Savivaldybių tarybų ir merų rinkimai vyks 2023 metų pavasarį.