Darbą pradėjo naujoji savivaldybės gydytoja

img_8822
Kaunas
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kauno rajono savivladybė

Kauno rajono savivaldybės administracijoje nuo gruodžio 5 dienos pradėjo dirbti naujoji savivaldybės gydytoja Gabrielė Petraitė.

Savivaldybės gydytoja apie save sako, kad yra empatiška, kūrybinga, mėgsta organizuotumą, o pozityvus požiūris į daugelį dalykų padeda dirbti komandoje.

„Planuoju tęsti glaudžią komunikaciją su sveikatos įstaigų vadovais, didinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą bei gyventojų įsitraukimą į Kauno rajono sveikatinimo veiklas“, – naujose pareigose tikslą sau išsikėlė G. Petraitė.

Savivaldybės gydytoja gyvena Kauno rajone, Noreikiškėse. 2020 metais Lietuvos sporto universitete įgijo Visuomenės sveikatos ir sporto bakalauro diplomą, tęsė studijas ir 2022 m. jai buvo suteiktas sveikatos mokslų magistro kvalifikacinis laipsnis.

G.Petraitė nuo 2020 metų dirba Kauno rajono savivaldybės administracijos Gyventojų aptarnavimo ir dokumentų valdymo skyriaus vyriausiąja specialiste. Ji padėjo koordinuoti ir atlikti darbus, susijusius su COVID-19 pandemijos valdymu, pasiruošimu sveikatos reformai.

Savivaldybės gydytojas yra atsakingas sveikatos programų projektų rengimą, jų organizavimą, valstybinių sveikatos programų įgyvendinimą pakaunėje. Taip pat privalo organizuoti pirminę sveikatinimo veiklą, vykdyti antrinę sveikatos priežiūrą savivaldybėje ir kitas veiklas.

Linkime sėkmės naujose pareigose!