Darbą pradėjo naujas Šiaulių apylinkės teismo pirmininkas – E. Šukys

E.Šukys_1
Šiauliai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Pirmadienį Šiaulių apylinkės teismo pirmininko pareigas pradėjo eiti Šiaulių rūmų teisėjas Ernestas Šukys, skelbia Teismas.

Naujasis teismo vadovas E. Šukys, kreipdamasis į susirinkusiuosius, akcentavo, kad darbuotojų pareigos yra skirtingos, tačiau visi yra lygūs, vienodai reikšmingi ir svarbūs organizacijos nariai.
 
E. Šukys sakė suprantąs kiekvieno darbuotojo lūkesčius dėl darbo užmokesčio, sveikatos draudimo, komunikacijos ir kitų dalykų, kuriuos jie nurodė atsakydami į anoniminės apklausos klausimus dėl naujojo vadovo skyrimo.
 
Beje, didžioji dalis apklausoje dalyvavusių darbuotojų (dalyvavo 119 respondentų) nurodė, kad teisėjas E. Šukys galėtų užimti teismo pirmininko pareigas dėl komunikabilumo ir turimų lyderio savybių.
 
Kadangi Šiaulių apylinkės teismą sudaro šeši rūmai, artimiausiu metu teismo pirmininkas E. Šukys susitiks su Joniškio, Pakruojo, Radviliškio, Kelmės ir Raseinių rūmų teisėjais ir darbuotojais.
 
Teismo pirmininkas E. Šukys teisėjo karjerą pradėjo 2016 m. Šiaulių apylinkės teisme. Nuo 2018 m. gegužės iki 2023 m. gegužės ėjo Šiaulių apylinkės teismo pirmininko pavaduotojo pareigas. Ankstesniais metais yra dirbęs Kaune Vaiko teisių apsaugos tarnybos vyr. specialistu, teisėjo padėjėju Kauno apylinkės teisme.