Darbą Kauno apylinkės teisme baigė teisėja Liuba Kymantienė

Kaunas
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kauno apylinkės teismo informacija

Balandžio 13 d. Kauno apylinkės teismas atsisveikino su ilgamete, baudžiamąsias bylas nagrinėjusia, teisėja Liuba Kymantiene. Teisėja darbui Kauno apylinkės teisme atidavė beveik 47 metus.

Liuba Kymantienė dirbti Kauno apylinkės teisme pradėjo vos tik baigusi vidurinę mokyklą, dar 1976 m., o 1995 m. balandžio mėnesį Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu buvo paskirta eiti Kauno apylinkės teismo teisėjos pareigas.

Viso kolektyvo vardu sveikinimo ir padėkos žodį tarė Kauno apylinkės teismo pirmininkas Arūnas Purvainis, kuris pažymėjo, kad teisėja: „nuoširdžiu darbu vykdant teisingumą paliko ryškų pėdsaką ne tik Kauno apylinkės teismo istorijoje, bet ir bendrai visos Lietuvos teisės bei teismų istorijoje“.

Taip pat teismo pirmininkas pagarsino teisėjai Liubai Kymantienei skirtas Lietuvos Respublikos Prezidento ir Teisėjų tarybos pirmininkės padėkas.

Dėkodami teisėjai Liubai Kymantienei už ilgametį kruopštų ir atsakingą darbą vykdant teisingumą, prisiminimais dalijosi ir sveikinimo žodžius tarė Kauno apylinkės teismo kolektyvo nariai ir buvę teisėjos kolegos.